Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 592, wczoraj: 419
ogółem: 4 476 600

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Jordan Sum Zakliczyn

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA - 0
SPOTKANIA U SIEBIE - 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE - 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole ; - -
Stracone bramki ; - -


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ ŻADNYCH SPOTKAŃ
U SIEBIE DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ U SIEBIE ZADNYCH SPOTKAŃ
WYJAZD DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ NA WYJEŹDZIE ZADNYCH SPOTKAŃ


Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

Mecz barażowy Trampkarzy o awans do MLT: Bronowianka Kraków - Raba, godz.11:00, boisko SMS-u Kraków przy ul.Szablowskiego.

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka