dzisiaj: 441, wczoraj: 573
ogółem: 6 218 814

JUNIORZY: Skromne, derbowe zwycięstwo.

• autor: PoloB., 2011-06-09 21:41

W swoim ostatnim występie w tym sezonie, rezerwy juniorów skromnie pokonały Dziecanovię Dziekanowice 1-0.Jedyną bramkę meczu zdobył Arkadiusz Dudek....

RABA II DOBCZYCE - DZIECANOVIA DZIEKANOWICE 1-0 (0-0)

1-0 Arkadiusz Dudek 70

RABA II: Mazurkiewicz - Czarnota, Szlósarczyk (P.Dudek), Idzi (D.Zabdyr), Leckoś - A.Dudek (Murzyn), P.Pudlik (Piwowarczyk), Majewski (Kuziela), Waligóra (Szczeciński) - Skrzypek (Dominik), Ziemianin.

DZIECANOVIA: Sz.Grabowski - Dzióbek (A.Grabowski), Góral, Hankus, Idzi - M.Rudek, D.Rudek, Skałka (Jakubowski), Szczepaniec - Ł.Zabdyr, Bodura (Miękina).

Pierwsza połowa upłynęła, jak to zwykle w meczach derbowych, pod znakiem walki obu zespołów.Akcji stuprocentowych było bardzo nie wiele.Po stronie Raby dwukrotnie bliski powodzenia był Arkadiusz Dudek ale jego strzały były zbyt lekkie.Po stronie przyjezdnych raz próbował Szczepaniec ale jego strzał również nie sprawił kłopotów Mazurkiewiczowi.
Po przerwie długo nie zanosiło się na zmianę rezultatu aż wreszcie wspomniany już dziś Dudek zdobył jedyną, jak się później okazało, zwycięską bramkę dla rezerw Raby.Najpierw przedryblował obrońców Dziecanovi, po czym uderzył w kierunku bramki Grabowskiego.Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wylądowała w siatce. Więcej goli już nie padło i 3pkt pozostały w Dobczycach.

I na koniec jeszcze jedno wydarzenie warte odnotowania :)
W 53 min boisko opuścił Bartłomiej Waligóra.Był to dla niego ostatni mecz w barwach Raby, za co jego koledzy podziękowali mu tworząc specjalny szpaler, rodem z pożegnań Jerzego Dudka ( w Realu Madryt) czy Macieja Żurawskiego ( w Wiśle Kraków).