Bez rewolucji kadrowych.

• autor: PoloB., 2011-02-11 13:00

Seniorzy Raby, zajmujący po rundzie jesiennej, krakowskiej VI ligi 10.miejsce sumiennie przygotowują się do rundy wiosennej...

Seniorzy Raby Dobczyce, zajmujący po rundzie jesiennej, krakowskiej VI ligi 10.miejsce sumiennie przygotowują się do rundy wiosennej.

Zespół trenera Wojciecha Klicha ma za sobą już trzy mecze sparingowe.Remis 2-2 z juniorami Cracovii oraz porażki: z A-klasowym Nadwiślanem 3-2 a także wysokie 7-1 z występująca w Młodej Ekstraklasie Cracovią.
Jak podkreśla trener Klich rezultaty osiągane w meczach sparingowych nie mają większego znaczenia.Chodzi głównie oto aby zespół nabierał doświadczenia.

Dawid Wyroba( w żółtej koszulce) jesienią nie zagrał ani minuty, wiosną ma być wzmocnieniem defensywy Raby
. Fot.Mariusz Kuźma

Z klubu nie odszedł żaden zawodnik, pojawiło się za to kilku których jesienią oglądaliśmy mało lub wcale.Treningi z zespołem wznowił Dawid Wyroba. Powrót tego obrońcy, do niedawna kapitana zespołu,  będzie na pewno dużym wzmocnieniem szeregów obronnych biało-niebieskich.

Swoją chęć do gry wyraził również Paweł Mróz, który jesienią zagrał w pierwszych trzech meczach, a następnie zrezygnował z gry.
Kolejnym piłkarzem który wznowił treningi jest Grzegorz Gabryś.W jego przypadku absencja była spowodowana kontuzją jaką odniósł jeszcze przed startem rundy jesiennej.
Na inauguracje wiosny gotowy do gry ma być również czołowy piłkarz Raby - Damian Piwowarczyk.Popularny "Milup" wciąż odczuwa skutki kontuzji kolana.

Już w najbliższą niedzielę (tj.13.02.) dobczyccy piłkarze rozegrają kolejny test-mecz.Na sztucznej murawie w Myśleniach zmierzą się z ligowym rywalem - Pcimianką Pcim.Początek meczu o godz.11:00.

__________________________________________________________________________________

autor: ~kibic 2011-02-14 17:47:04

avatar dawid wyroba gral w rokicie w sparingu i tam raczej będzie grał

autor: ~anonim 2011-02-14 21:07:51

avatar Może tam sobie po gra i będzie miał z tego więcej radości bo tu był jakoś dziwnie traktowany przez pseudo kolegów z zespołu ( nie wszystkich ) STASU POWODZENIA

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.