dzisiaj: 550, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 888

Świetny SMS nie dał rady RABIE !!!

• autor: Rudy, 2010-09-25 17:22

Juniorzy Raby odnieśli swoje trzecie zwycięstwo w Małopolskiej Lidze Juniorów. Podopieczni Zbigniewa Bojko ograli Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Krakowa 2-1 (0-0) !!!

Zespół SMS-u Kraków zajmował 5 miejsce w lidze w dotychczas rozegranych 7 spotkaniach (zespół z Krakowa przełożył 3 mecze ze względu na obóz sportowy) wygrał sześciokrotnie ulegając jedynie liderującej Wiśle Kraków.

W pierwszej części spotkania goście z Krakowa kilkakrotnie próbowali zagrozić bramce Raby jednak bez skutecznie, po pierwszych 45 minutach kibice w Dobczycach nie zobaczyli goli.

Druga połowa zaczęła się pod dyktando gości którzy w dalszym ciągu razili nieskutecznością.  W 67 minucie Raba stworzyła pierwsza groźną akcje szarżujący przed pole karnym Pudlik ograł dwóch stoperów SMS-a jednak jego strzał obronił bramkarz gości. Parę minut później Raba wyprowadza kontratak prostopadłym podaniem Nowak uruchomił Kabaję który w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem daje prowadzenie beniaminkowi z Dobczyc. Od tej pory Raba starała się kontrolować przebieg spotkania. W 81 minucie spotkania zespół SMS-u po błędzie obrony zdobywa bramkę wyrównującą.  W 88minucie Suder oddaje strzał po ziemi piłka odbija się na tyle szczęśliwie że wpada do siatki obok zdezorientowanego bramkarza. Sensacja stała się faktem  RABA - SMS 2-1 !!!

RABA DOBCZYCE - SMS Kraków 2-1 (0-0)