Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 722, wczoraj: 212
ogółem: 6 211 177
statystyki szczegółowe
Znamy już terminarz VI Ligi.Rozgrywki rozpoczną się 14 sierpnia br i potrwają do 7 listopada 2010.W sezonie 2010/11 liga liczyć będzie 16 zespołów ( o 2 mniej niż w poprzednim).Zespół Raby swój premierowy mecz rozegra w niedziele (14.08 godz.18.00) a ich rywalem będzie Zieleńczanka Zielonki.Już w 3 kolejce spotkań czekają nas,na swoim stadionie "derby" z Pcimianką...
TERMINARZ VI LIGI
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia
Wiślanie Jaśkowice | - | Gościbia Sułkowice | |
Grębałowianka Kraków | - | Płomień Jerzmanowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | LKS Śledziejowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Świt Krzeszowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Raba Dobczyce | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Clepardia Kraków | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | Pcimianka Pcim |
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia |
LKS Śledziejowice | - | Raba Dobczyce | |
Płomień Jerzmanowice | - | Świt Krzeszowice | |
Pcimianka Pcim | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Proszowianka Proszowice | - | Grębałowianka Kraków | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Clepardia Kraków | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Gościbia Sułkowice | - | Wieczysta Kraków |
Kolejka 3 - 25 sierpnia |
Wieczysta Kraków | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Raba Dobczyce | - | Pcimianka Pcim | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Płomień Jerzmanowice | |
Grębałowianka Kraków | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Świt Krzeszowice | - | Clepardia Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Gościbia Sułkowice |
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia |
Proszowianka Proszowice | - | Wieczysta Kraków | |
Pcimianka Pcim | - | LKS Śledziejowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Grębałowianka Kraków | - | Clepardia Kraków | |
Gościbia Sułkowice | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Raba Dobczyce | |
Świt Krzeszowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Wiślanie Jaśkowice |
Kolejka 5 - 4-5 września |
Wiślanie Jaśkowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
LKS Śledziejowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | Grębałowianka Kraków | |
Pcimianka Pcim | - | Gościbia Sułkowice | |
Raba Dobczyce | - | Proszowianka Proszowice | |
Clepardia Kraków | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Świt Krzeszowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Płomień Jerzmanowice |
Kolejka 6 - 8 września |
Wiślanie Jaśkowice | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Proszowianka Proszowice | - | Clepardia Kraków | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Pcimianka Pcim | |
Grębałowianka Kraków | - | Raba Dobczyce | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Gościbia Sułkowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Wieczysta Kraków | |
Płomień Jerzmanowice | - | LKS Śledziejowice | |
Świt Krzeszowice | - | Zieleńczanka Zielonki |
Kolejka 7 - 11-12 września |
Gościbia Sułkowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Proszowianka Proszowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Grębałowianka Kraków | |
Pcimianka Pcim | - | Płomień Jerzmanowice | |
Wieczysta Kraków | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Clepardia Kraków | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Raba Dobczyce | - | Świt Krzeszowice | |
LKS Śledziejowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka |
Kolejka 8 - 18-19 września |
Grębałowianka Kraków | - | Gościbia Sułkowice | |
Wieczysta Kraków | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Proszowianka Proszowice | - | Płomień Jerzmanowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Świt Krzeszowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | LKS Śledziejowice | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Pcimianka Pcim | |
Clepardia Kraków | - | Raba Dobczyce |
Kolejka 9 - 25-26 września |
Gościbia Sułkowice | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Pcimianka Pcim | |
Płomień Jerzmanowice | - | Clepardia Kraków | |
Świt Krzeszowice | - | Wieczysta Kraków | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Raba Dobczyce | |
Grębałowianka Kraków | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Proszowianka Proszowice | - | LKS Śledziejowice |
Kolejka 10 - 2-3 października |
Clepardia Kraków | - | Gościbia Sułkowice | |
Pcimianka Pcim | - | Świt Krzeszowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Proszowianka Proszowice | |
Raba Dobczyce | - | Wieczysta Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Grębałowianka Kraków |
Kolejka 11 - 9-10 października |
Hejnał Krzyszkowice | - | Raba Dobczyce | |
Proszowianka Proszowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Pcimianka Pcim | |
Gościbia Sułkowice | - | Świt Krzeszowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Wieczysta Kraków | - | Clepardia Kraków | |
Grębałowianka Kraków | - | LKS Śledziejowice |
Kolejka 12 - 16-17 października |
Gościbia Sułkowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Clepardia Kraków | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Świt Krzeszowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | LKS Śledziejowice | |
Raba Dobczyce | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Pcimianka Pcim | - | Grębałowianka Kraków | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Płomień Jerzmanowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko |
Kolejka 13 - 23-24 października |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Wieczysta Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Świt Krzeszowice | |
Proszowianka Proszowice | - | Pcimianka Pcim | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Clepardia Kraków | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Raba Dobczyce | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Grębałowianka Kraków | |
Płomień Jerzmanowice | - | Gościbia Sułkowice |
Kolejka 14 - 30-31 października |
Grębałowianka Kraków | - | Świt Krzeszowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | LKS Śledziejowice | |
Raba Dobczyce | - | Gościbia Sułkowice | |
Wieczysta Kraków | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Clepardia Kraków | - | Pcimianka Pcim | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Proszowianka Proszowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Płomień Jerzmanowice |
Kolejka 15 - 6-7 listopada |
Świt Krzeszowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Grębałowianka Kraków | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Raba Dobczyce | |
Pcimianka Pcim | - | Zieleńczanka Zielonki | |
LKS Śledziejowice | - | Clepardia Kraków | |
Gościbia Sułkowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Płomień Jerzmanowice | - | Wieczysta Kraków | |
Proszowianka Proszowice | - | Hejnał Krzyszkowice |
Kolejka 16 |
Gościbia Sułkowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Grębałowianka Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Proszowianka Proszowice | - | Świt Krzeszowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Raba Dobczyce | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Clepardia Kraków | |
Pcimianka Pcim | - | Wieczysta Kraków |
Kolejka 17 |
Zieleńczanka Zielonki | - | Clepardia Kraków | |
Wieczysta Kraków | - | Gościbia Sułkowice | |
Raba Dobczyce | - | LKS Śledziejowice | |
Świt Krzeszowice | - | Płomień Jerzmanowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Pcimianka Pcim | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Grębałowianka Kraków | - | Proszowianka Proszowice | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka |
Kolejka 18 |
Płomień Jerzmanowice | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Grębałowianka Kraków | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Clepardia Kraków | - | Świt Krzeszowice | |
Gościbia Sułkowice | - | LKS Śledziejowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Wieczysta Kraków | |
Proszowianka Proszowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Pcimianka Pcim | - | Raba Dobczyce |
Kolejka 19 |
Hejnał Krzyszkowice | - | Gościbia Sułkowice | |
Raba Dobczyce | - | Płomień Jerzmanowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Świt Krzeszowice | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | Proszowianka Proszowice | |
LKS Śledziejowice | - | Pcimianka Pcim | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Clepardia Kraków | - | Grębałowianka Kraków |
Kolejka 20 |
Gościbia Sułkowice | - | Pcimianka Pcim | |
Proszowianka Proszowice | - | Raba Dobczyce | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Clepardia Kraków | |
Świt Krzeszowice | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | LKS Śledziejowice | |
Grębałowianka Kraków | - | Wieczysta Kraków |
Kolejka 21 |
Hejnał Krzyszkowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Clepardia Kraków | - | Proszowianka Proszowice | |
Pcimianka Pcim | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Raba Dobczyce | - | Grębałowianka Kraków | |
Gościbia Sułkowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Wieczysta Kraków | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
LKS Śledziejowice | - | Płomień Jerzmanowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Świt Krzeszowice |
Kolejka 22 |
Grębałowianka Kraków | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Pcimianka Pcim | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Wieczysta Kraków | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Clepardia Kraków | |
Świt Krzeszowice | - | Raba Dobczyce | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | LKS Śledziejowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Gościbia Sułkowice | |
Proszowianka Proszowice | - | Zieleńczanka Zielonki |
Kolejka 23 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Świt Krzeszowice | |
LKS Śledziejowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Pcimianka Pcim | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Raba Dobczyce | - | Clepardia Kraków | |
Gościbia Sułkowice | - | Grębałowianka Kraków | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Wieczysta Kraków | |
Płomień Jerzmanowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Hejnał Krzyszkowice |
Kolejka 24 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Grębałowianka Kraków | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
LKS Śledziejowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Gościbia Sułkowice | |
Pcimianka Pcim | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Clepardia Kraków | - | Płomień Jerzmanowice | |
Wieczysta Kraków | - | Świt Krzeszowice | |
Raba Dobczyce | - | Pogoń Skotniki (Kraków) |
Kolejka 25 |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Płomień Jerzmanowice | |
Proszowianka Proszowice | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | Raba Dobczyce | |
Wiślanie Jaśkowice | - | LKS Śledziejowice | |
Grębałowianka Kraków | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Gościbia Sułkowice | - | Clepardia Kraków | |
Świt Krzeszowice | - | Pcimianka Pcim | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Zieleńczanka Zielonki |
Kolejka 26 |
Świt Krzeszowice | - | Gościbia Sułkowice | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Płomień Jerzmanowice | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Clepardia Kraków | - | Wieczysta Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Grębałowianka Kraków | |
Raba Dobczyce | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Proszowianka Proszowice | |
Pcimianka Pcim | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko |
Kolejka 27 |
LKS Śledziejowice | - | Wieczysta Kraków | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Raba Dobczyce | |
Grębałowianka Kraków | - | Pcimianka Pcim | |
Płomień Jerzmanowice | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Proszowianka Proszowice | - | Gościbia Sułkowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Clepardia Kraków | |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Świt Krzeszowice |
Kolejka 28 |
Świt Krzeszowice | - | LKS Śledziejowice | |
Pcimianka Pcim | - | Proszowianka Proszowice | |
Clepardia Kraków | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Raba Dobczyce | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Grębałowianka Kraków | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Gościbia Sułkowice | - | Płomień Jerzmanowice | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Pogoń Skotniki (Kraków) | |
Wieczysta Kraków | - | Hejnał Krzyszkowice |
Kolejka 29 |
Pogoń Skotniki (Kraków) | - | Wieczysta Kraków | |
Pcimianka Pcim | - | Clepardia Kraków | |
Proszowianka Proszowice | - | Nadwiślanka Nowe Brzesko | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka | - | Hejnał Krzyszkowice | |
Płomień Jerzmanowice | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Świt Krzeszowice | - | Grębałowianka Kraków | |
LKS Śledziejowice | - | Zieleńczanka Zielonki | |
Gościbia Sułkowice | - | Raba Dobczyce |
Kolejka 30 |
Raba Dobczyce | - | Sokół Kocmyrzów Baranówka | |
Zieleńczanka Zielonki | - | Pcimianka Pcim | |
Clepardia Kraków | - | LKS Śledziejowice | |
Nadwiślanka Nowe Brzesko | - | Gościbia Sułkowice | |
Wieczysta Kraków | - | Płomień Jerzmanowice | |
Hejnał Krzyszkowice | - | Proszowianka Proszowice | |
Wiślanie Jaśkowice | - | Świt Krzeszowice | |
Grębałowianka Kraków | - | Pogoń Skotniki (Kraków) |
CO TU TAK CICHO ! ZERO INFO O NASZEJ DUMIE ( Juniorach ) i NASZYCH SENIORACH ? KIEDY ROZPOCZYNAJĘ PRZYGOTOWANIA I JAKI SPARINGI BĘDĄ GRAĆ ?
Kto pozostaje w klubie a kto odchodzi? Jakieś wzmocnienia są?
Słyszałem, że paru juniorów którzy skończyli wiek juniora starszego zmieni barwy klubowe?? prawda to??
no podobno prawda.ale co tego bedzie to niewiadomo.niech sie chłopaki ogrywają bo w sen to by pewnie nie pograli xD xD xD
|
Liga Okręgowa » Kraków III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
Radziszowianka Radziszów | 0:4 | Raba Dobczyce |
2020-11-11, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|