Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 117, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 455
statystyki szczegółowe
W ubiegłą środę poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia w krakowskiej klasie okręgowej.Sprawa awansu była już jasna od jakiegoś czasu,natomiast do końca trwała niesamowita walka o unikniecie degradacji.Niestety tą walkę przegrały zespoły z Pcimia i Staniątek i w przyszłym sezonie zagrają na boiskach A-kl...
Awans do V ligi już wcześniej zapewniły sobie Bronowianka Kraków i Słomniczanka Słomniki.Natomiast z V do VI ligi (Kraków) spadają następujące zespoły :
Płomień Jerzmanowice,
Gościbia Sułkowice,
Świt Krzeszowice
i Lks Śledziejowice.
Liga będzie mieć 4 beniaminków:
Grębałowiankę Kraków,
Wiślanych Jaśkowice,
Nadwiślanke Nowe Brzesko
oraz dobrze znany nam Hajnał Krzyszkowice.
W sezonie 2010/11 w rozgrywkach wystąpi 16 zespołów o 2 mniej niż w poprzednim.
Tabela VI LIGI PO SEZONIE 2009/2010
1. | Bronowianka Kraków | 34 | 76 | 23 | 7 | 4 | 73-33 | 12 | 3 | 2 | 40-20 | 11 | 4 | 2 | 33-13 | ||||||
2. | Słomniczanka Słomniki | 34 | 71 | 22 | 5 | 7 | 80-45 | 10 | 3 | 4 | 42-22 | 12 | 2 | 3 | 38-23 | ||||||
3. | Proszowianka Proszowice | 34 | 60 | 18 | 6 | 10 | 69-42 | 11 | 1 | 5 | 34-16 | 7 | 5 | 5 | 35-26 | ||||||
4. | Sokół Kocmyrzów Baranówka | 34 | 59 | 18 | 5 | 11 | 91-74 | 9 | 4 | 4 | 52-37 | 9 | 1 | 7 | 39-37 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7-5 |
5. | Raba Dobczyce | 34 | 59 | 18 | 5 | 11 | 62-52 | 10 | 3 | 4 | 37-20 | 8 | 2 | 7 | 25-32 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-7 |
6. | Zieleńczanka Zielonki | 34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 88-53 | 11 | 3 | 3 | 59-27 | 5 | 6 | 6 | 29-26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-2 |
7. | Clepardia Kraków | 34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 64-49 | 9 | 5 | 3 | 33-18 | 7 | 4 | 6 | 31-31 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-4 |
8. | Pogoń Skotniki (Kraków) | 34 | 52 | 16 | 4 | 14 | 64-56 | 10 | 2 | 5 | 42-23 | 6 | 2 | 9 | 22-33 | ||||||
9. | Wieczysta Kraków | 34 | 51 | 15 | 6 | 13 | 61-58 | 9 | 3 | 5 | 33-24 | 6 | 3 | 8 | 28-34 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-1 |
10. | Pogoń Miechów | 34 | 51 | 15 | 6 | 13 | 57-59 | 8 | 4 | 5 | 28-23 | 7 | 2 | 8 | 29-36 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-4 |
11. | Pcimianka Pcim | 34 | 49 | 15 | 4 | 15 | 47-51 | 9 | 1 | 7 | 29-24 | 6 | 3 | 8 | 18-27 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-1 |
12. | Czarni Staniątki | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 76-53 | 6 | 5 | 6 | 41-26 | 8 | 2 | 7 | 35-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-3 |
13. | Krakus Swoszowice (Kraków) | 34 | 39 | 12 | 3 | 19 | 41-61 | 9 | 1 | 7 | 23-26 | 3 | 2 | 12 | 18-35 | ||||||
14. | Bieżanowianka Kraków | 34 | 30 | 9 | 3 | 22 | 50-79 | 6 | 1 | 10 | 21-27 | 3 | 2 | 12 | 29-52 | ||||||
15. | Płaszowianka Kraków | 34 | 28 | 8 | 4 | 22 | 43-78 | 4 | 2 | 11 | 24-39 | 4 | 2 | 11 | 19-39 | ||||||
16. | Wawel Kraków | 34 | 26 | 7 | 5 | 22 | 46-89 | 4 | 3 | 10 | 23-43 | 3 | 2 | 12 | 23-46 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-2 |
17. | Garbarnia II Kraków | 34 | 26 | 7 | 5 | 22 | 41-75 | 2 | 3 | 12 | 15-35 | 5 | 2 | 10 | 26-40 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-5 |
18. | Hutnik II Kraków | 34 | 30 | 9 | 3 | 22 | 40-86 | 6 | 1 | 10 | 26-41 | 3 | 2 | 12 | 14-45 | ||||||
Hutnik II Kraków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Komplet wszystkich wyników:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ||
1 | Bronowianka Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Słomniczanka Słomniki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Proszowianka Proszowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Raba Dobczyce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Zieleńczanka Zielonki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Clepardia Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Pogoń Skotniki (Kraków) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Wieczysta Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Pogoń Miechów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Pcimianka Pcim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Czarni Staniątki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Krakus Swoszowice (Kraków) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | Bieżanowianka Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 | Płaszowianka Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 | Wawel Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 | Garbarnia II Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 | Hutnik II Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skład VI ligi w sezonie 2010/11
1.Świt Krzeszowice
Gościbia Sułkowice
Płomień Jerzmanowice
Lks Śledziejowice
Proszowianka Proszowice
Sokół Kocmyrzów
RABA DOBCZYCE
Zieleńczanka Zielonki
Clepardia Kraków
Pogoń Skotniki
Wieczysta Kraków
Pogoń Miechów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Grębałowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice
Hejnał Krzyszkowice
Bo żeście olali, i nie walczyli. Wy mogliście ten mecz spoko wygrać, tylko już myślami byliście na wakacjach. Razem z sędziami spuściliście Staniątki i Pcimiankę. Ale jak wam bliżej do Miechowa to trudno. Przyjdzie koza do woza oj przyjdzie
widac ze kolego nie bylo cie na meczu ... bo jakbys byl tow bys widzial co sedzia robil!
Nie ma co gadać , że Raba olała mecz i byli z sędziami na wakacjach bo to nie prawda;/ był koleś od nas i zdał relacje , że chłopaki z Raby się starali za co dziękuje :) a , że sędziowie są jacy są to już nie jest nikogo wina ....do Pcimia daleko i nie chce im się jeździć :) Pzdr :)
Pcimianka zostaje w VI lidze !
|
Liga Okręgowa » Kraków III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
Radziszowianka Radziszów | 0:4 | Raba Dobczyce |
2020-11-11, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|