dzisiaj: 187, wczoraj: 212
ogółem: 6 210 642

Nie ma mocnych na juniorów!

• autor: Rudy, 2010-06-22 21:15

Pewni awansu do MLJ Juniorzy Raby rozbili w Nowej Hucie miejscową Wandę 4-0 (2-0).

Raba od samego początku przeważała na boisku, już w 10 minucie objeła prowadzenie. Suder wykorzystał prostopadłe podanie Gorzkowskiego. Dwie minuty potem doskonałą sytuację miał Flak jednak trafił w bramkarza Wandy. Raba starała się podwyższyć prowadzenie Nowak przejmuję piłkę niestety jego strzał mija bramkę Popularny Gorzki już w 16min ponownie asystował, zagrywając długą piłkę do Flaka który nie miał problemów z przelobowaniem bramkarza. Po zdobyciu drugiej bramki podopieczni Zbigniewa Bojko trochę odpuścili narażając się na parę groźnych kontrataków ze strony gospodarzy. W 35 min spotkania z odległości ok.30m Kondrad Kabaja trafia w słupek, parę minut później również próbuje Kabaja jednak jego strzał ląduje w rękawicach bramkarza. W ostatniej minucie pierwszej połowy Raba powinna prowadzić 3-0 w zamieszaniu w polu karnym Nowak strzela głową w poprzeczke. Goście schodzili do szatni prowadząc 2-0.

Na początku  drugiej połowy nie działo się wiele swoich sił próbowali Kabja Nowak oraz Flak jednak piłka po ich strzałach mijała światło bramki. W 64 minucie najlepszy snajper Raby Marek Flak dostał długą piłkę od bramkarza przebiegając cała połowe zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. Dwie minuty później Suder próbował szczęścia jego strzał wybił bramkarz Wandy.

W 71 minucie spotkania wprowadzony parę minut wcześniej obrońca Bartłomiej Czarnota oddał piękny strzał z 35 metra piłka po jego strzale wylądowała w samym okienku bramki, napewno taki prezent zadowolił Bartka który dziś obchodził swoje 18 urodziny. Raba próbowała podwyższyć rezultat jedak wynik się nie zmienił. Juniorzy Raby wygrali zasłużenie 4-0 (2-0)

Wanda Nowa Huta - RABA DOBCZYCE 0-4 (0-2)