100.000 wejść !!!

• autor: PoloB./Rudy , 2010-05-31 20:55

Dzisiaj ok.godz.19.15 licznik odwiedzin serwisu internetowego
www.rabadobczyce.futbolowo.pl przekroczył okrągłą liczbę 100.000 !!!

Strona internetowa klubu powstała 20 pazdziernika 2008r. Została założona z myślą o kibicach Raby Dobczyce. Internet to doskonałe miejsce do przekazywania informacji na temat naszego klubu.
Każdy kibic piłki nożnej,nie ważne czy tej ekstraklasowej czy VI ligowej,chciałby-i powinien-mieć dostęp do informacji na temat jego ulubionego klubu.Dlatego właśnie powstała ta strona-przede wszystkim z myślą o kibicach.

I właśnie przy tej okazji chcielibyśmy podziękować, Wam drodzy użytkownicy i goście portalu www.rabadobczyce.futbolowo.pl

To dzięki Wam strona jest tak często odwiedzana (dzięki czemu nasza praca nie idzie na marne), jak również z każdym dniem przybywa jej zwolenników. Zapewne znajdą się wśród Was i tacy, którzy mają nam coś do zarzucenia. Im też należą się podziękowania.
Pochwały są bardzo przyjemne, jednakże nowe sugestie i a zwłaszcza wasze cenne spostrzeżenia  jeszcze bardziej dopingują do pracy.

Z naszej  strony zapewniamy, że portal Raby Dobczyce z każdym kolejnym dniem będzie robił postępy,a każdy kibic będzie mógł tu znaleść to co najbardziej go interesuje.

Za te już wspólnie przebyte  1,5 roku po raz kolejny serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Ze sportowym pozdrowieniem,
"PoloB" oraz "Rudy"  :)

autor: ~Sprawiedliwy 2010-06-02 14:11:13

autor: ~Rudy 2010-06-02 16:33:20

avatar Nie zgodze się z Tobą w 100% Prezes wydał zgodę żeby ta strona stała się oficialną i czasami chyba ma coś do powiedzenia takie jest moje zdanie a jeżeli ty masz inne to już nie mój problem! Pozdrawiam :)

autor: ~PoloB. 2010-06-02 16:54:44

avatar hmm mocne słowa...ale prawda jest taka że ta strona jest oficjalnym serwisem K.S Raba Dobczyce.Więc "po nitce do kłębka"- w klubie jest prezes który też ma coś do powiedzenia, również na temat, tego co się pisze na stronie.A tak jeszcze gwoli ścisłości to nikt na nikim żadnych nacisków nie wywiera,ja nie mam pojęcia o co Ci chodzi....

autor: ~PoloB. 2010-06-02 16:57:19

avatar ...Ja pisze to co uważam za słuszne i mi jeszcze prezes ani tym bardziej nikt z władz klubu nie powiedział "nie pisz tak, bo coś tam" także dla mnie nie ma tematu... p.s szkoda że się nie podpisałeś napewno byśmy podyskutowali więcej...Ale pozdro dla Ciebie :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.