TRAMPKARZE: Jakub Piech nowym trenerem drużyny!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-12-01 08:51
Wiosną ekipa naszych trampkarzy zagra pod wodzą nowego szkoleniowca...

Mimo wywalczenia historycznego awansu do Małopolskiej Ligi Trampkarzy zespołu z Dobczyc w tej klasie rozgrywkowej nie poprowadzi trener Grzegorz Turcza.

Szkoleniowiec ten, z uwagi na pracę w naszym Klubie z ekipami seniorów i juniorów zrezygnował z dalszego prowadzenie zespołu trampkarzy. Decyzja ta choć trudna i na pewno ciężka do podjęcia została zrozumiana i zaakceptowana przez Zarząd KS Raba.

Trener Turcza z drużyną naszych trampkarzy pracował  przez 1,5 roku. Przez ten czas zespół Raby dwukrotnie wygrał rozgrywki I-ligi wielicko - myślenickiej, notując kilka spektakularnych zwycięstw. Nie sposób również odnotować rozwoju piłkarskiego każdego z chłopców prowadzonego przez szkoleniowca rodem z Sieprawia.

W czerwcu biało-niebiescy z kretesem ulegli w barażu Hutnikowi Kraków lecz już parę miesięcy później pokazali klasę w starciu z Bronowianką Kraków i wywalczyli pierwszy w historii Klubu z Podgórskiej awans do 2.MLT Trampkarzy. Z tego miejsca trenerowi Grzegorzowi DZIĘKUJEMY za ogrom pracy wykonany z drużyną Trampkarzy!

Następcą odchodzącego szkoleniowca został Jakub Piech. Trener, który w naszym Klubie pracował dotychczas z drużynami orlików z którymi również odnotował kilka cennych wygranych. To właśnie pod wodzą trenera Kuby chłopcy z Raby w czerwcu w cuglach wygrali Międzynarodowy Turniej U-11 Champions Cup w niemieckim Versmold.

Przed nowym szkoleniowcem debiutancki czas pracy z nową ekipą, lecz mamy nadzieję że podobnie jak w orlikach - sukcesów i pozytywnych chwil - nie będzie brakować!

W dniu wczorajszym - tj.piątek chłopcy z roczników 2004 i 2005 trenowali już pod wodzą nowego szkoleniowca. Najbliższe, grudniowe, zajęcia drużyny odbywać się będą we wtorki o 17:30 i piątki o 19:00 na dobczyckim orliku. W planach są już również mecze sparingowe z takimi ekipami jak: Szkoła Futbolu Staniątki, Tarnovia Tarnów, Górnik Zabrze, Unia Tarnów czy MOSiR Bochnia.

Wszystkich chętnych zawodników (głównie z rocznika 2005) którzy chcieliby spróbować sił w walce o występy w Lidze Małopolskiej zapraszamy do udziału w treningach.

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice