dzisiaj: 384, wczoraj: 206
ogółem: 6 208 266

SENIORZY: Gdy strzela Idzi, finał się widzi!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-11-11 12:23
Drużyna Raby w półfinale Pucharu Polski Podokręgu pokonała Orła Myślenice 2:0 (1:0)...
Oba zespoły, grające w mocno przemeblowanych składach, zaprezentowały ciekawy futbol. Do przerwy prowadzili miejscowy, którzy prowadzenie objęli w 35 min zawodów. Wówczas dobre podanie Dudka wykorzystał Bartłomiej Idzi i uderzeniem w dalszy róg pokonał golkipera Orła. Zaraz potem mogło być 2:0 tym razem golkiper z Myślenic nie dał się zaskoczyć - strzelał Konrad Kabaja.

Początek drugiej połowy mógł dobrze zacząć się dla Raby ale po solowej akcji Dudek przestrzelił minimalnie. Najlepszy snajper ekipy z Dobczyc nie pomylił się już w 89min. Błyskawiczny kontratak wyprowadził Patryk Grandys zagrywając w tempo do wspomnianego Dudka. Ten uderzył precyzyjnie, po ziemi i ustalił wynik zawodów.

Przyjezdni w końcówce mogli trafić bramkę honorową ale w sukurs Rumanowi i spółce przyszła poprzeczka. Ekipa Raby dzięki tej wygranej awansowała do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Myślenice. O tym kto będzie rywalem i kiedy odbędzie się mecz decydujący dowiemy się zapewne niebawem...