ogółem: 6 220 608

MŁODZIKI: Dużo goli strzelają i punkty też zbierają

• autor: RedakcjaKSR, 2018-10-23 12:13
Dwa domowe pojedynki mają za sobą zawodnicy z roczników 2006 i 2007...

W niedzielne popołudnie pierwsza ekipa Raby mierzyła się z Nadwiślanką Nowe Brzesko. Starsi chłopcy, wsparci częścią graczy z rocznika 2007, prowadzili do przerwy 2:1. Co ciekawe jednak, prym w zdobywaniu goli wiedli młodsi - gdyż na listę strzelców wpisali się Wałek i Chramiec.

Po przerwie to rywale przejęli inicjatywę i objęli nawet prowadzenie 2:3! Później jednak gola na wagę - chyba sprawiedliwego - remisu zdobył niezawodny Maksymilian Wałek.

Maksiu postrzelał również dzień później w boju z Dziecanovią, gdzie piłkę do siatki rywali wbił aż 5 razy! Tutaj już swoje "5 minut" mieli wszyscy gracze z rocznika 2007 i pokazali się z dobrej strony - skutecznie wykańczając swoje akcję.

I-liga Młodzików (myślenicko - wielicka), 21.10.2018 -
Raba Dobczyce - Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:3 (2:1)
gole: Maksymilian Wałek x2, Michał Chramiec

Raba: Baran - Kania, Zborowski, Świetlik, Grabowski, J.Szczepański, Łętocha, B.Szczepański, Wałek, Chramiec oraz Hałatek, Piechnik, Majka, Burkat.

II-Liga Młodzików (PPN Myślenice), 22.10.2018 -
Raba II Dobczyce - Dziecanovia Dziekanowice 10:1 (4:0)
gole: Maksymilian Wałek x5, Karol Spytek, Patryk Łętocha, Michał Chramiec, Franciszek Janeczek, Bartłomiej Szczepański.

Raba: Zbrożek - Spytek, Dziadkowiec, Majka, Piwowarczyk, Misior, Żak, Kobiałka, Ścibor, Sabała, Łętocha, Hałatek, Piechnik, Burkat, B.Szczepański, Janeczek, Chramiec, Wałek.