Strona Klubowa ma już 10 lat !!!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-10-20 08:10
20 października 2008 roku utworzony został nasz Klubowy portal...

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym strona naszego klubu, znajdująca się pod adresem - www.rabadobczyce.futbolowo.pl - obchodzi swoją dziesiątą rocznicę istnienia. Na naszym portalu można znaleźć informacje głównie piłkarskie dotyczące Klubu Sportowego Raba ale nie tylko. Początkowo strona służyła głównie do informowania o wynikach meczów seniorów naszego Klubu, z czasem jednak pojawiły się wyniki i relacje z meczów drużyn młodzieżowych. Od 15 sierpnia 2009 roku nasz portal otrzymał status STRONY OFICJALNEJ.

W tych mijających 10-latach informowaliśmy o sukcesach czy też różnego-rodzaju porażkach, były newsy pozytywne i te nieco smutniejsze.. Możemy się pochwalić także ciekawymi galeriami zdjęć z wielu spotkań z udziałem drużyn z Dobczyc. Udostępnialiśmy Wam także wywiady, relacje filmowe a także wiele innych ciekawych (lub mniej) informacji.

Przez minione dziesięć lat nasz serwis odwiedziło 4 453 500 użytkowników, co daje średnią około 1100 użytkowników dziennie. Przy okazji, z tego miejsca, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Wam, odwiedzającym nasza stronę. Cieszy to, że z każdym dniem, miesiącem czy rokiem gości jest mimo wszystko coraz więcej. Daje to motywację do jeszcze większej pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że strona graficznie i wizualnie mogłaby wyglądać lepiej i w niedługim czasie będziemy starać się nad tym popracować więcej. Kto wie, może zupełnie zmienimy oblicze tego portalu? Czas pokaże..

Redakcja KSR