dzisiaj: 515, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 853

SENIORZY: Efektowne przełamanie i Radka strzelanie!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-10-13 20:33
Seria meczów bez wygranej przełamana! Dziś przy Podgórskiej ekipa Raby pokonała Pasternika aż 6:1...
Grający dziś po raz pierwszy pod wodzą nowego szkoleniowca, Grzegorza Turczy, gracze z Dobczyc szybko objęli prowadzenie. W 6min zawodów faulowany w polu karnym był Szczepan Hyży a zarządzony rzut karny pewnie wykorzystał Arkadiusz Dudek. Dziesięć minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył wspomniany Sz.Hyży - tym razem popisując się efektowną podcinką z bliskiej odległości.

Trzeci cios goście otrzymali w 30 min kiedy to szybką akcję lewą stroną boiska wykończył Radosław Hyży - celnie strzelając z ok.10-12m. Dla Radka był to pierwszy gol w tym sezonie!

Po przerwie wciąż trwało strzelane do bramki gości z Ochojna. W 51 min trafił Dudek wykorzystując okazje sam na sam, a 8 min później dwójkową akcję R.Hyży - Sz.Hyży wykończył ten drugi. Szóste trafienie to dzieło duetu: Bulga - Dudek.

Tym razem prawy obrońca idealnie dośrodkował na głowę najlepszego strzelca Raby i piłka wylądowała w sieci! Wynik zawodów ustalił w 69 min J.Świątko - ładnym strzałem z rzutu wolnego.

Warto dodać że dla drużyny Raby była to pierwsza wygrana z Pasternikiem, odkąd obie ekipy walczą na poziomie Klasy Okręgowej (Kraków III). Wcześniejsze pojedynki kończyły się porażkami dobczycan, bądź remisem.

Kolejnym rywalem drużyny z Dobczyc będzie Orzeł Myślenice. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 20 października o godz.15:00 w Myślenicach.