Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 1255
ogółem: 4 448 721

statystyki szczegółowe

Aktualności

MŁODZIKI: W Sułkowicach Chramiec show!

  • autor: RedakcjaKSR, 2018-09-25 12:10
We wspaniałym stylu odwrócili losy meczu młodzi gracze Raby...
 
Niedzielna rywalizacja w Sułkowicach zaczęła się po myśli graczy Gościbi, którzy niemal zdominowali pierwszą połowę i kilka chwil przed końcem prowadzili 2:0. Wtedy jednak przebudził się snajperski instynkt Michała Chramca i zawodnik ten w krótkim odstępie czasu zdobył dwa gole doprowadzając do remisu!
 
Po zmianie stron "Chramcyk" dołożył kolejne dwa trafienia a także na listę strzelców wpisał się Kuba Szczepański i zawody zakończyły się efektowną wygraną gości z Dobczyc 5:2.
 
Nie sposób nie wspomnieć o dobrej postawie Michała, który przecież na boisku nie dość, że "nie grzeszy" warunkami fizycznymi to jeszcze jest najmłodszy w drużynie (r.2008). Tym bardziej należą mu się wielkie brawa za ten występ!
 
I-liga Młodzików (Myślenicko - wielicka), 23.09.2018 -
Gościbia Sułkowice - Raba Dobczyce 2:5 (2:2)
gole: Michał Chramiec x4, Jakub Szczepański.
 
Raba: Baran - J.Szczepański, Grabowski, Świetlik, Wałek, B.Szczepański, Hałatek, Chramiec, Majka oraz Łętocha, Burkat, Janeczek.
 
 
Poniedziałkowe popołudnie to rywalizacja dwójek Raby i Pcimianki. W meczu na wodzie i przy fatalnej aurze pogodowej lepiej spisali się gracze z Pcimia, którzy wygrali 3:1. Honorową bramkę dla Raby zaliczył Karol Zborowski.
 
II-liga Młodzików (PPN Myślenice), 24.09.2018 -
Raba II Dobczyce - Pcimianka II Pcim 1:3
gol: Karol Zborowski.
 
Raba II: Zbrożek - Łętocha, Zborowski, Ścibor, Majka, Misior, Spytek, Żak, B.Szczepański, Piechnik, Piwowarczyk, Janeczek, Trzaska, Burkat, Jaszczyk.

 

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

Ligowy mecz Trampkarzy: Jordan Sum Zakliczyn - Raba II, godz.17:00.

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba - Piast Łapanów, godz.11:00.

Ligowy mecz Seniorów: Orzeł Myślenice - Raba, godz.15:00.

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Gościbia II Sułkowice - Raba II, godz.16:00.

21

10-2018

niedziela

Ligowy mecz Juniorów: Raba - Orzeł Myślenice, godz.11:00.

Ligowy mecz Młodzików: Raba - Nadwiślanka Nowe Brzesko, godz.15:00.

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł MyśleniceRaba Dobczyce
Orzeł Myślenice   Raba Dobczyce
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczycePasternik Ochojno
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno
2018-10-13, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Staniątki 3:0 Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów 3:4 Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw 2:1 Wiarusy Igołomia
Tempo Rzeszotary 0:0 Wróblowianka Kraków
Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko 2:0 LKS Śledziejowice
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno

Zczuba.tv

Wyszukiwarka