ogółem: 6 219 685

JUNIORZY: Hattrick Krystiana i łatwa wygrana

• autor: RedakcjaKSR, 2018-09-16 18:43
Aż osiem goli strzelili gracze Raby rywalom z Koźmic Wielkich...
Niedzielne zawody zaczęły się imponująco dla gospodarzy. Po 10 min gry było bowiem 2:0 dla graczy z Dobczyc. Najpierw Krystian Ładyga kropnął pod poprzeczkę a zaraz potem z karnego nie pomylił się Krystian Kubiński. Szybkie prowadzenie całkowicie uśpiło miejscowych, co skrzętnie wykorzystali goście - strzelając bramkę kontaktową.

Na szczęście wkrótce potem Raba zaczęła podwyższać prowadzenie. Sprawę załatwiły dwa rzuty wolne - raz strzelał Patryk Grandys a raz Kamil Ładyga. Niestety minutę przed końcem pierwszej części gry przyjezdni znów złapali kontakt i zrobiło się 4:2.

Po przerwie gra gospodarzy nieco się polepszyła i tylko oni już trafiali do bramki. Dorobek strzelecki podwoił P.Grandys - po klepce z Dudą a dwa trafienia dołożył Krystian Ładyga - popisując się efektownymi główkami.

Wynik zawodów ustalił Kacper Kasprzyk - który nie pomylił się z rzutu karnego - podyktowanego za faul na nim samym.