Aktualności

MŁODZIKI: Gra na tak, punkty na nie

• autor: RedakcjaKSR, 2018-08-30 23:00
Dwa ciężkie pojedynki mają za sobą młodzi chłopcy z roczników 2006 i 2007...
Tegoroczna ligowa kampania nie zaczęła się dla graczy Raby udanie. Bardzo mocni rywale, z którymi przyszło mierzyć się w dwóch premierowych kolejkach, potwierdzili swoje aspiracje, ogrywając nasz młody zespół. Obie ekipy, z którymi walczyła młoda Raba, w minionym sezonie należały do czołowych zespołów I-ligi.

W ubiegła niedzielę podopieczni trenera Dawida Papieża ulegli przy Podgórskiej Gdovii Gdów 0:4. Zaznaczyć trzeba jednak że nasza ekipa przystąpił do tych zawodów mocno osłabiona a uczący się dopiero rywalizacji na dużych boiskach chłopcy z rocznika 2007 nie byli w stanie "uciągnąć" trudów całego meczu. Niemniej jednak zagrali dobre zawody a wynik zupełnie nie jest wykładnikiem ich postawy.

Druga kolejka ligowa to potyczka w Staniątkach. Tam już było zdecydowanie lepiej, aczkolwiek wciąż bez zdobyczy punktowej. Rywale zaczęli od prowadzenia 1:0 ale przed przerwą bramkę na wagę remisu zdobył - najmłodszy w drużynie - Michał Chramiec. Niestety w drugiej połowie napór miejscowych przyniósł im powodzenie i wbili oni gola zwycięskiego.

Trzecie ligowe stracie już w sobotę 1 września o godz.13:15. Przy Podgórskiej młoda Raba zagra z Dalinem Myślenice.