TRAMPKARZE: Z Hutnikiem w barażu o Ligę Małopolską!

• autor: REDAKCJAKSR, 2018-06-13 20:52
Dobiegły końca rozgrywki I-ligi myślenicko-wielickiej. Pierwszej miejsce wywalczyła w nich ekipa Raby...

W ostatnim spotkaniu sezonu z ekipą Nowego Brzeska impas strzelecki trwał do 25 min. Wówczas to, wprowadzony chwilę wcześniej na murawę, Kamil Ładyga, popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego i piłka wylądowała w siatce. Jeszcze przed zejściem do szatni wynik podwyższył Dominik Brewczyński, którego strzał również mógł się podobać.

Od wyżej wymienionej dwójki strzelców nie chciał być gorszy Krystian Flak. "Arab" po przerwie trafił na 3:0 a jego gol też był przedniej marki. Dzięki tej wygranej zespół z Dobczyc zapewnił sobie 1.miejsce w rozgrywkach I-ligi myślenicko - wielickiej - poniżej na grafice końcowa tabela.

Taki rezultat daje prawo walki o Małopolską Ligę Trampkarzy!. Aby tam się dostać należy pokonać w meczu barażowym zwycięzcę I-ligi krakowskiej, ekipę Hutnika Kraków.

Pierwszy mecz barażowy rozegrany zostanie w Dobczycach w środę 20 czerwca o godz.18:00. Rewanż 3 dni później - w sobotę 23.06 o godz.11:00 na Suchych Stawach. Zwycięzca uzyska awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy!

I-Liga trampkarzy myślenicko - wielicka, 08.06.2018 -
Raba Dobczyce - Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 (2:0)
gole: Kamil Ładyga, Dominik Brewczyński, Krystian Flak

Raba: Kęsek - K.Mistarz, Kica, Gubała, Zając - K.Kania, B.Masełko, Soboń, Kacper Woźniak, Brewczyński - R.Mistarz oraz Kamil Ładyga, Krystian Ładyga, Flak, Kuc, Kornel Woźniak, Boczoń.

___________________________________________________
We wtorek natomiast przy Podgórskiej swój mecz w ramach II-ligi myślenickiej rozegrała ekipa Raby II. Chłopcy z tej drużyny mierzyli się z myślenicką Trójką. Długo w tych zawodach utrzymywał się bezbramkowy remis. Co więcej, to przyjezdni mogli jako pierwsi zdobyć gola ale nie wykorzystali karnego. To się zemściło na parę minut przed końcem.

Wówczas dobre podanie Sobonia wykorzystał filigranowy Szymon Stoch (kapitan młodzików Raby) i strzałem od słupka zdobył zwycięską bramkę dla swojej ekipy. Po raz kolejny szansę występu w tej kategorii wiekowej dostali młodsi chłopcy z rocznika 2005, którzy zebrali cenne doświadczenie na dużym boisku.

II-Liga trampkarzy myślenicka, 12.06.2018 -
Raba II Dobczyce - UKS Trójka Myślenice 1:0 (0:0)
gol: Szymon Stoch

Raba II: Kęsek - Gubała, K.Stoch, Danielski, Kica, Seweryn, Soboń, Brewczyński, Stasiak, Pudlik, Chramiec oraz Sz.Stoch, Błaszczyk, Cygan, Zając, Cholewa, Góra, Weszka.

08-2018

Ligowy mecz Seniorów: Gościbia Sułkowice - Raba, godz.17:00.

08-2018

Sparingowy mecz Młodzików: Raba - Piast Skawina, godz.15:00.

Gościbia SułkowiceRaba Dobczyce
Gościbia Sułkowice   Raba Dobczyce