SENIORZY Rezerwy: Popisy strzeleckie Michała Zborowskiego

Klasa B (Myślenice), 27.05.2018 -
Raba II Dobczyce - Cisy Harbutowice 0:1 (0:1)

Żółta kartka (R): Leśniak.
Raba II: A.Grandys - Leśniak, Kęsek, Rapacz, Szlósarczyk - J.Krawczyk, Suś (46. Starzak), Żuk, P.Grandys (60. Stoch) - Gorzkowski (75. Lęckoś), Michura.

Pojedynek z Cisami rozstrzygnął się na dobrą sprawę po kwadransie gry. Gości w 12 min skorzystali z błędu obrońcy Raby i zdobyli bramkę. Jak się później okazało było to jedyne trafienie tego dnia i komplet punktów pojechał do Harbutowic.

Klasa B (Myślenice), 02.06.2018 -
Orzeł II Myślenice - Raba II Dobczyce 2:4 (0:4)
gole: Michał Zborowski x4

żółta kartka: Rapacz
Raba II: A.Grandys - Szlósarczyk, Godula, Rapacz, Ślęczka (46 Lęckoś) - J.Krawczyk, Żuk, Gorzkowski, Baran - Michura, M.Zborowski.

Zawody rozgrywane w Dobczycach, gdzie formalnie gospodarzem była ekipa Orła II. Już początek zawodów gracze z Dobczyc mieli udany bo prowadzili 2:0. Później przed przerwą padły kolejne gole i po 45 min był wynik 4:0.

Co ciekawe, wszystkie gole w tym spotkaniu zdobył Michał Zborowski, który nie mógł zagrać dzień później w pierwszej drużynie, stąd jego popisy w meczu B-klasy.

Druga połowa należała do Orłowców, którzy zdobyli dwa gole a mimo kolejnych okazji nie udało im się doprowadzić do remisu.

Klasa B (Myślenice), 06.06.2018 -
Raba II Dobczyce - Jawor Jawornik 2:1 (0:0)
gole: Rafał Zborowski, Piotr Żuk

Raba II: Ruman - Baran, Czarnota, Rapacz, R.Hyży - J.Krawczyk (46. Ł.Ziemianin), Żuk, Ptak (46. R.Zborowski), Ciask - Michura (46. Stoch), Dudek (46. Leśniak)

Rozgrywane awansem spotkanie ostatniej kolejki "Serie B" zakończyło się zwycięstwem Raby II. Jako pierwsi jednak z gola cieszyli się gracze z Jawornika, którzy po przerwie objęli prowadzenie.

Później do remisu doprowadził Rafał Zborowski a kilka minut przed końcem obronę gości rozmontował duet Ł.Ziemianin - Żuk. Podawał ten pierwszy a bramkarza gości pokonał szkoleniowiec pierwszej drużyny.