Aktualności

SENIORZY: Zdecydowanie lepsi w potyczce z Tempem

• autor: REDAKCJAKSR, 2018-05-27 08:24
Dzięki hattrickowi Arkadiusza Dudka oraz jednym golu Szczepana Hyżego ekipa Raby pokonała drużynę z Rzeszotar...
Spotkanie przy Podgórskiej od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy. Dowodem na to była szybko strzelona bramka przez Szczepana Hyżego, który precyzyjnym strzałem tuż przy słupku wykorzystał dobre zagranie M.Zborowskiego.

Później jednak do gry wrócili przyjezdni... za sprawą ręki jednego z graczy Raby, po której rozjemca zarządził rzut karny. Z 11m nie pomylił się Lasek i było 1:1. Gospodarze jednak jeszcze przed przerwą znów objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego z ok.18-20m fantastycznie uderzył Arkadiusz Dudek i golkiper Tempa nawet nie zebrał się do interwencji.

Początek drugiej połowy to także trafienie Dudka - po raz kolejny napastnik Raby celnie strzelił z rzutu wolnego - tym razem z nieco bliższej odległości niż za pierwszym razem. Kwadrans przed końcem wynik zawodów ustalił - jakżeby inaczej - Dudek który solową akcją i strzałem z dalszy róg po raz trzeci tego dnia pokonał Burkata. Goli w tym meczu mogło być jeszcze kilka ale zabrakło skuteczności.

W 24.kolejce rywalem podopiecznych trenera Piotra Żuka będzie Targowianka Targowisko. Mecz ten rozegrany zostanie w niedzielę 3 czerwca o godz.18:00 w Targowisku.