Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 847, wczoraj: 782
ogółem: 4 529 243

statystyki szczegółowe

Aktualności

MŁODZIKI: Cenne zwycięstwo nad Górnikiem

  • autor: RedakcjaKSR, 2018-05-14 22:18
Dopiero w drugiej połowie niedzielnych zawodów padły gole dla biało-niebieskich...

Pojedynek z ekipą z Wieliczki był bardzo ważny w kontekście dalszej rywalizacji o I-ligowy front na przyszły sezon. W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły sobie okazje bramkowe ale golkiperzy nie dali się pokonać.

Piłka do siatki wpadła dopiero po zmianie stron, wówczas bramkarza Górnika pokonali Szczepański oraz Chramiec co pozwoliło po końcowym gwizdku cieszyć się z wygranej. Teraz przed naszą ekipą trudne boje z czołówką ligowej tabeli.

I-Liga Młodzików myślenicko - wielicka, 13.05.2018 -
Raba Dobczyce - Górnik Wieliczka 2:0 (0:0)
gole: Jakub Szczepański, Szymon Chramiec.

Raba: Góra - Grabowski, Sz.Stoch, Seweryn, J.Szczepański, Świetlik, Stasiak, Piotr Bętkowski, Chramiec oraz Kania, Paweł Bętkowski, Jaszczyk.


 

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka