dzisiaj: 455, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 793

TRAMPKARZE: Po przerwie pokazali charakter

• autor: RedakcjaKSR, 2018-05-12 14:19
Mimo pechowej pierwszej połowy zespół z Dobczyc pozbierał się w drugiej części gry...

Sobotnie spotkanie z myślenickim Dalinem nie należało do łatwych. Rywal odrobił bowiem "pracę domową" z pierwszego meczu (wygrana Raby 13:0) i dziś zaprezentował się zupełnie inaczej. Dowodem na to była pierwsza zdobyta bramka przez gości w 16 min po szybkiej akcji bokiem boiska. Niestety w tym czasie nasza drużyna grała nieskutecznie w ataku nie mogąc zmusić do kapitulacji golkipera z Myślenic.

Bramkarz przyjezdnych pokonany został dopiero w drugiej połowie. Najpierw do remisu ładnym strzałem z ok.18 m do remisu doprowadził Krystian Ładyga. Cztery minuty później było już 2:1 a futbolówkę do siatki Dalinu wbił Kacper Woźniak.

W.w dwójka "zamieszana" była również przy trzecim golu dla Raby, podawał Woźniak a piłkę z bliska do siatki wbił Krystian Ładyga. Przewaga miejscowych w 2.połowie mogła zostać udokumentowana jeszcze kolejnymi golami ale czujność w bramce zachowywał golkiper Dalinu.