TRAMPKARZE/MŁODZIKI: Runda wiosenna ruszyła na całego!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-04-16 22:13
Po dwie ekipy w obu kategoriach rozegrały w miniony weekend swoje mecze ligowe...

W piątek na boiskach w Dobczycach i Mogilanach rywalizowali chłopcy z "dwójek". Przy Podgórskiej ekipa młodzików mierzyła się z Grodziskiem Raciechowice. Mimo iż do przerwy był remis to jednak korzystnego rezultatu nie udało się wywalczyć i komplet punktów pojechał z przyjezdnymi.

Warto jednak zaznaczyć, że jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył dla Raby Dawid Baran, gracz na co dzień trenujący w kategorii orlik. W tych zawodach zadebiutowało również kilku jego kolegów z tej ekipy, którzy dzielnie walczyli z graczami starszymi od siebie.

II-Liga Młodzików (PPN Myślenice), gr.II, 13.04.2018 -
Raba II Dobczyce - Grodzisko Raciechowice 1:5 (1:1)
gol: Dawid Baran.
_________________________________________________________
W Mogilanach natomiast zmierzyły się zespoły trampkarzy. Nasi zawodnicy nie mieli litości i poniekąd zrewanżowali się Mogilanom za ostatnią porażkę... seniorów i rozgromili miejscowych aż 11:0. Przecudnej urody gola zanotował w tym meczu Kacper Masełko.

Defensywny pomocnik Raby "huknął" jak z armaty z ok.25 metrów i piłka zatrzepotała w okienku bramki miejscowych. I tylko...żal pozostał że żadna kamera tego nie nagrała.

II-Liga Trampkarzy (PPN Myślenice), 13.04.2018 -
LKS Mogilany - Raba II Dobczyce 0:11 (0:3)
gole: Krystian Ładyga x5, Bartłomiej Pyc x2, Kacper Masełko x2, Bartłomiej Masełko, Kamil Ładyga.
__________________________________________________________
Sobotnie przedpołudnie to potyczka starszej drużyny trampkarzy z ekipą Szkoły Futbolu Staniątki. Nie był to widowiskowy mecz - dużo było w nim walki ale ostatecznie to zespół z Dobczyc zaksięgował w tym spotkaniu komplet punków. Pod dwa razy na listę strzelców wpisali się w tych zawodach napastnicy, Krystian Ładyga i Kacper Woźniak.

I-Liga Trampkarzy (myślenicko-wielicka), 14.04.2018 -
Szkoła Futbolu Staniątki - Raba Dobczyce 1:4 (1:2)
gole: Krystian Ładyga x2, Kacper Woźniak ('04) x2

__________________________________________________________
Blisko sukcesu byli gracze pierwszej drużyny młodzików! Podopieczni trenera  Dawida Papieża w delegacji rywalizowali z Gwarkiem Wieliczka. Mecz na boisku w Śledziejowicach lepiej zaczęli nasi gracze, którzy do przerwy prowadzili 2:0.

Niestety twarda i ostra gra miejscowych umknęła rozjemcy, który prowadził te zawody i to szybko przełożyło się na ...stan liczbowy naszej ekipy. Szybko murawę opuścić musiał m.in kapitan drużyny, Szymon Stoch, później posypały się straty bramkowe i Gwarek ostatecznie zwyciężył 3:2. Dwa trafienia dla biało-niebieskich zanotował w tym meczu Szymon Chramiec.

I-liga Młodzików (myślenicko - wielicka), 15.04.2018 -
Gwarek Wieliczka - Raba Dobczyce 3:2 (0:2)
gole: Szymon Chramiec x2