SENIORZY: Ostre strzelanie w Skotnikach

• autor: RedakcjaKSR, 2018-03-25 08:05
Aż dziesięć goli padło w meczu kontrolnym drużyny Raby z ekipą Iskry Krzęcin...

Sobotnie spotkanie, rozgrywane na sztucznej murawie w Skotnikach, przebiegało zdecydowanie pod dyktando zespołu z Dobczyc. O dominacji podopiecznych Piotra Żuka niech świadczy fakt, że już po 15 min Raba prowadziła 3:0 a gole zdobywali kolejno: Szczepan Hyży, Michał Ptak i Arkadiusz Dudek. W 34 min zespół z Krzęcina przeprowadził jednak skuteczną akcję i zakończył ją golem.

Jeszcze przed przerwą padły dwa trafienia. Najpierw kapitalne uderzenie zaliczył Łukasz Ziemianin, który po ograniu obrońcy zanotował przepiękny strzał niemalże w okienko. W 43 min na 5:1 podwyższył Michał Zborowski.

Ten sam zawodnik kilka chwil po przerwie zaliczył swoje drugie trafienie, które tego dnia było zdecydowanie najładniejsze! "Młody" huknął z przed pola karnego na tyle precyzyjnie, że piłka odbijając się od poprzeczki wpadła do bramki. Później jeszcze golkipera z Krzęcina pokonał Łukasz Ziemianin oraz...jeden z jego kolegów z drużyny, który zaliczył "swojaka".

Parę minut przed końcem zespół Iskry zaliczył drugie trafienie, ustalając tym samym końcowy rezultat. Dla ekipy z Dobczyc był to ostatni test mecz przed przyszłotygodniową inauguracją rozgrywek ligowych. W Wielka Sobotę, 31 marca o godz.11:00 na sztucznej murawie w Myślenicach, ekipa z Dobczyc zmierzy się z drużyną Orła.

Mecz sparingowy, 24.03.2018 -
Raba Dobczyce - Iskra Krzęcin 8:2 (5:1)
gole: Michał Zborowski x2, Łukasz Ziemianin x2, Arkadiusz Dudek, Szczepan Hyży, Michał Ptak, samobójcza.

Raba: Grandys - R.Zborowski (46 R.Hyży), Budyn (46 Idzi), Grudzień, Czarnota - Ł.Ziemianin, Ptak, M.Ziemianin (46 Starzak), M.Zborowski - Sz.Hyży (46 Błaszczyk), Dudek