Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 165, wczoraj: 1255
ogółem: 4 448 801

statystyki szczegółowe

Aktualności

FEL-MOT CUP Orlików Młd: Puchar pojechał do Dobczyc!

  • autor: RedakcjaKSR, 2018-01-10 15:59
Udany turniej halowy mają za sobą gracze Orlików młodszych, którzy w minioną niedzielę walczyli w Brzączowicach...

Osiem drużyn zameldowało się na starcie tego piłkarskiego turnieju. Wśród nich dwie ekipy Raby a także m.in krakowska Wisła czy Kolejarz Stróże. Mocno obsadzone zawodny były świetną reklamą futbolu w tej kategorii wiekowej. Chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności, co było kwitowane gromkimi brawami licznie zgromadzonych rodziców.



Po dwóch wygranych i remisie w fazie grupowej do półfinału awansowała Raba I. Tam ekipa trenera Piecha efektownie ograła gospodarzy, Futbol Brzączowice 5:1. W finale było już nieco trudniej, bowiem potyczka z Kolejarzem Stróże zakończyła się minimalną, lecz zasłużoną wygraną graczy z Dobczyc 2:1.

Nasz drugi zespół w meczu o 3.miejsce w "Lidze Europy" uległ Wiśle II Kraków 3:4.



Skład drużyny Raby: Cygan, Chramiec, Czyż, Bugaj, Suder, Łaciak, Bosak oraz Dudzik, Stasik, Filutowski, Gawin, Bobek, Twardosz, Srębacz, Stoch, Firek, Jamborski, Łukawski-Siuta, Szot

Turniej FEL-MOT Cup rocznika 2008
Raba I - Wisła Kraków I 1:1
Raba - Futbol II Brzączowice 7:0
Raba - Kolejarz Stróże 4:0

Półfinał LM : Raba I - Futbol I 5:1

Finał LM: Raba - Kolejarz Stróże 2:1


Raba II - Futbol I 0:2

Raba II - Wisła Kraków II 2:0

Raba II - Elita Brzesko 3:5

Półfinał LE:

Raba - Futbol II 1:3
 
O 3.miejsce:
Raba II - Wisła II 3:4
 
Mecz o 3. miejsce LE
Raba - Wisła Kraków II 3:4

 

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

Ligowy mecz Trampkarzy: Jordan Sum Zakliczyn - Raba II, godz.17:00.

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba - Piast Łapanów, godz.11:00.

Ligowy mecz Seniorów: Orzeł Myślenice - Raba, godz.15:00.

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Gościbia II Sułkowice - Raba II, godz.16:00.

21

10-2018

niedziela

Ligowy mecz Juniorów: Raba - Orzeł Myślenice, godz.11:00.

Ligowy mecz Młodzików: Raba - Nadwiślanka Nowe Brzesko, godz.15:00.

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł MyśleniceRaba Dobczyce
Orzeł Myślenice   Raba Dobczyce
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczycePasternik Ochojno
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno
2018-10-13, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Staniątki 3:0 Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów 3:4 Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw 2:1 Wiarusy Igołomia
Tempo Rzeszotary 0:0 Wróblowianka Kraków
Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko 2:0 LKS Śledziejowice
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno

Zczuba.tv

Wyszukiwarka