Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 860, wczoraj: 782
ogółem: 4 529 256

statystyki szczegółowe

Aktualności

TRAMPKARZE 2003: Pierwsza część sezonu na ligowym podium

  • autor: RedakcjaKSR, 2017-12-26 19:18
Dobiegła końca premierowa odsłona sezonu 2017/2018 w rozgrywkach I-Ligi myślenicko-wielickiej...

Po dość niespodziewanej, letniej reorganizacji rozgrywek pierwszy zespół trampkarzy Raby "wylądował" w I-lidze myślenicko - wielickiej. Wraz z początkiem nowego sezonu stery szkoleniowca w tej ekipie objął nowy trener, Grzegorz Turcza. Prowadzona przez niego ekipa jesienią spisała się bardzo dobrze, kończąc zmagania na 3.pozycji w tabeli.
 

- Przejmując drużynę wiedziałem, że była dobrze prowadzona przez mojego poprzednika (Dawida Sudra ) a te cztery miesiące, które przepracowałem z tą ekipą tylko mnie w tym utwierdziły. Rezultat jaki osiągnęliśmy to również efekt jego kilkuletniej pracy z tymi chłopcami - rozpoczął podsumowanie trener Grzegorz Turcza.

- Powiem szczerze, że jedyną rzeczą która mnie martwiła od pierwszych zajęć to frekwencja na treningach, która była daleka od tego jakiej oczekuję. Na szczęście udało się to w krótkim czasie wyprowadzić na właściwe tory i w tej chwili jest to poziom poniżej którego już mam nadzieję nie będziemy schodzić. Szybko znaleźliśmy wspólny język z chłopcami, którzy zrozumieli, że tylko systematyczny trening może rozwinąć drużynę oraz każdego z nich indywidualnie - analizuje szkoleniowiec.
 
- Fakt, trzecie miejsce to dobry rezultat ,ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o miejsce premiowane awansem. Cieszy mnie bardzo, że z takimi drużynami jak Pcimianka czy Górnik Wieliczka potrafiliśmy grać jak równy z równym i pokazaliśmy ciekawą kombinacyjną piłkę oraz, że nie boimy się teoretycznie mocniejszych rywali.
 
W rundzie jesiennej poważne kontuzje wyeliminowały z gry Kacpra Kęska oraz Filipa Kanię. Wiosna powinni być już do dyspozycji co mnie bardzo cieszy ponieważ są to zawodnicy, którzy wniosą dużo jakości do drużyny. Przed nami dłuższa przerwa od rozgrywek. Zamierzamy ten czas dobrze wykorzystać na poprawę naszej gry w każdym aspekcie. Wierzę, że na wiosnę drużyna pokaże jeszcze skuteczniejszą grę co przełoży się na jeszcze lepszy wynik sportowy - podsumował trener Turcza.
 
Jesienią w rozgrywkach zespół Raby brylował jeśli chodzi o grę w ofensywie. Chłopcy z Dobczyc piłkę do siatki rywali wbili aż 54 razy co było drugim rezultatem w całej lidze!
 
- Myślę, że ten potencjał bierze się między innymi z tego iż mamy w drużynie wielu zawodników o inklinacjach do gry ofensywnej. Nie ukrywam, że bardzo dużo również pracowaliśmy nad poprawą skuteczności i te gole to nie dzieło przypadku.
Chłopcy nie grali egoistycznie i zawsze szukali rozwiązań które przede wszystkim przyniosą korzyść dla drużyny. Udało nam się strzelić kilka bramek po ciekawie rozegranym stałym fragmencie gry, ale tutaj wciąż musimy wiele pracować aby poprawić ten element.
 
Do początku piłkarskiej wiosny jeszcze bardzo dużo czasu. Za nim zabrzmi pierwszy gwizdek drugiej części sezonu trzeba solidnie przepracować okres zimowy.
 
- W grudniu pomiędzy świętami zagramy w turnieju halowym w Bochni. Z początkiem stycznia natomiast wracamy do treningów. Trenować będziemy dwa razy w tygodniu na orliku w Dobczycach. Pracujemy nad tym aby drużyna miała możliwość sprawdzenia się w grach kontrolnych z drużynami małopolskiej ligi trampkarzy.


Na dziś potwierdzone są mecz kontrolne z MOSiR-em Bochnia, Orłem Myślenice oraz Garbarnia Kraków.


 

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka