Gala KS Raba - podsumowanie (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2017-11-27 21:44
89 - to liczba nowych adeptów Szkółki Klubowej, która w minioną niedzielę złożyła uroczyste ślubowanie....

Coroczna gala klubowa zgromadziła bardzo dużą liczbę uczestników - zawodników a także ich rodziców oraz sponsorów i zaproszonych gości. Z tego miejsca wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE.

Zobacz zdjęcia z Gali - KLIKNIJ

Młodzi futboliści i siatkarki złożyli uroczyste ślubowanie, następnie otrzymali klubowe legitymacje. Później specjalne podziękowania odebrali sponsorzy, bez których nasz Klub nie był by w stanie funkcjonować.

Po sportowym podsumowaniu przyszedł czas na specjalne podziękowanie - po kilkudziesięciu latach pracy z Klubem z ul.Podgórskiej żegna się Pani Maria Brydniak, która z powodów rodzinnych zrezygnowała ze swoich obowiązków. Pani Mario - serdeczne dzięki i wszystkiego dobrego!

Puchar za awans trampkarzy młodszych do wyższej ligi odebrał przedstawiciel tej ekipy, Kacper Masełko. Młodzieżowymi piłkarzami roku w KS Raba zostali bracia bliźniacy, Krystian i Kamil Ładyga - gratulacje chłopaki!

Na koniec głos zabrali: Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Pani Halina Adamska - Jędrzejczyk oraz Senator, Stanisław Bisztyga. Za nim wszyscy udali się do domu nie obyło się bez słodkiej niespodzianki w postaci okazjonalnego tortu.

O niedzielnej Gali pisze również myślenicki portal KMY.PL - kliknij na poniższe zdjęcie aby przejść do artykułu.