MŁODZIKI: Charytatywnie w Wiśniowej (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2017-11-19 20:44
Po raz kolejny na hali w Wiśniowej rozegrany został Charytatywny Turniej na rzecz chorego, młodego chłopca...

Tym razem do rywalizacji w kat.Młodzik przystąpiło 6 drużyn. Na początek zmagań turniejowych nasza ekipa podjęła pierwszą drużynę gospodarzy, Lubomira Wiśniowa. Po szybkich golach Szymonów; Chramca i Stocha ekipa Raby wygrała 2:0.

Drugi sobotni pojedynek to starcie Raby z myślenickim Dalinem. Rywale mecz zaczęli znakomicie bo już po 4 minutach gry prowadzili 2:0. Nasi chłopcy nie złożyli broni i szybko zdobyli bramkę kontaktową. Niestety dosłownie kilkanaście sekund później było 1:3 dla Dalinu. Kapitalny pościg w końcówce pozwolił doprowadzić do stanu 3:3!

Trzecim rywalem sobotnich zmagań było Grodzisko Raciechowice. Tutaj też jako pierwsi gola zdobyli rywale, lecz później do bramki trafiali już piłkarze z Dobczyc. Po zaciętej końcówce ostatecznie górą okazała się być Raba, wygrywając 3:2.

W 4.kolejce na drodze Raby stanęła rewelacyjnie grająca Dobrzanka Dobra. Długo w tym meczu utrzymywał się wynik 0:0 lecz rywale 4 min przed końcem wbili gola. Później nasza ekipa miała szanse na doprowadzenie do remisu - co więcej mogła nawet wygrać ale tego dnia szczęście było po stronie golkipera z Dobrej.

Ostatni mecz zespół z Dobczyc wygrał okazale 8:0, gromiąc drugą ekipę Lubomira. Bramki zdobyte w tym pojedynku okazały się bezcenne, bowiem dzięki lepszej skuteczności to nasza drużyna zakończyła rywalizacje na 2.miejscu. Zdecydowanie i w pełni zasłużenie cały turnie wygrali futboliści Dobrzanki Dobra.

Na zakończenie turnieju dyplom oraz puchar z rąk organizatorów odebrał kapitan Raby, Jakub Szczepański.

Wyniki meczów:

Raba - Lubomir I Wiśniowa 2:0

gole: Szymon Stoch, Szymon Chramiec

Raba - Dalin Myślenice 3:3
gole: Szymon Chramiec x2, Jakub Stasiak

Grodzisko Raciechowice - Raba 2:3
gole: Jakub Stasiak, Jakub Szczepański, Szymon Chramiec

Raba - Dobrzanka Dobra 0:1

Lubomir II Wiśniowa - Raba 0:8

gole: Szymon Chramiec x4, Jakub Szczepański x2, Piotr Bętkowski, Aleks Grabowski.

Raba: Filip Góra, Paweł Bętkowski - Szymon Seweryn, Szymon Stoch, Jakub Szczepański, Szymon Chramiec, Jakub Bieniek, Jakub Stasiak, Aleks Grabowski, Karol Zborowski, Piotr Bętkowski.

Końcowa klasyfikacja:
1. Dobrzanka Dobra