ogółem: 6 210 768

MŁODZIKI: Bez zdobyczy na koniec rundy (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2017-11-13 20:32
Ostatni tegoroczny mecz ligowy ma za sobą pierwsza drużyna młodzików...

W kończącym rundę jesienną spotkaniu I-Ligi myślenicko-wielickiej ekipa z Dobczyc mierzyła się z Górnikiem Wieliczka. W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami był remis 3:3. Wczoraj jednak come backu nie było...

Goście z Wieliczki udanie zagrali w pierwszych 30 min i w tym czasie trzykrotnie znaleźli sposób na obronę i bramkarza Raby, który i tak dwoił się i troił między słupkami. W ataku zaś zabrakło wykończenia i do przerwy to przyjezdni prowadzili 3:0.

W drugiej połowie nasza drużyna zagrała zdecydowanie lepiej, po raz kolejny udowadniając że po wizycie w szatni radzi sobie zdecydowanie lepiej. Słowna reprymenda trenera Papieża pomogła bowiem chłopcy zagrali skuteczniej w obronie - nie tracąc już goli - i co ważne w ataku stworzyli sobie okazje. Tylko jedną z nich wykorzystał Szymon Chramiec i mecz zakończył się triumfem Górnika 3:1.

Po rozegraniu 14 spotkań ekipa Raby znajduje się obecnie na 4.miejscu w ligowej tabeli - pozycja ta może jeszcze ulec zmianie (maksymalnie o jedną niżej) bowiem rywale mają jeszcze zaległe zawody.