Aktualności

JUNIORZY: Festiwal strzelecki, Bazyl uczcił 18-nastkę!

• autor: RedakcjaKSR, 2017-10-23 19:59
W efektowny sposób rozprawili się gracze Raby z ekipą z Mogilan...

Spotkanie liderującej w tabeli Raby z outsiderem z Mogilan miało jednostronny przebieg. Gospodarze już po kwadransie gry mieli rywala na łopatkach, bowiem prowadzili 3:0! Strzelanie rozpoczął Filip Błaszczyk, który już w 8 min posłał piłkę do siatki. Później bramkarza rywali pokonał dwukrotnie Patryk Włódyka wykorzystując sytuacje sam na sam.

Przed przerwą kolejne trafienie zanotował F.Błaszczyk wykorzystując dobre zagranie Kamila Grandysa. Popularny "Bazyl" w minioną środę świętował 18-ste urodziny stąd też gole miały swoją podwójną wartość. Po pierwszych 45 min było 5:0 a przed zejściem do szatni na listę strzelców wpisał się także K.Grandys.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki Patryka Grandysa. Skrzydłowy Raby mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Chwilę po wejściu na murawę - dokładnie w 71 min - premierową bramkę w juniorach zaliczył Wiktor Błaszczyk. Następnie na 8:0 trafił Konrad Kęsek - po solowej akcji, natomiast ostatnie dwa trafienia to działo Kamila Grandysa, który nie zawiódł w sytuacjach sam na sam.

Dzięki niedzielnej wygranej - na kolejkę przed zakończeniem I-rundy - zespół Raby zapewnił sobie mistrzostwo jesieni w II-Lidze myślenickiej gr.1. Podopiecznym trenera Grzegorza Turczy został do rozegrania jeszcze zaległy mecz. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę 29.10 o godz.14:00 w Zakliczynie z tamtejszym Jordanem Sum.