dzisiaj: 113, wczoraj: 238
ogółem: 6 217 082

JUNIORZY: K.Grandys jak Deyna - strzela z rzutów rożnych!

• autor: RedakcjaKSR, 2017-09-12 10:17
Aż siedem goli wbili gracze Raby rówieśnikom z Rudnika. Cztery z nich były dziełem Kamila...

Wszystko zaczęło się dość szybko bo już po 8 min było 1:0. Wówczas to wspomniany Grandys dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu rożnego. Futbolówka była na tyle mocna i precyzyjna, że bezpośrednio trafiła do bramki. W 28 min było już 2:0. Tym razem z rzutu wolnego przymierzył nie kto inny jak K.Grandys i piłka po długim rogu zameldowała się w sieci.

Jeszcze przed przerwą Grandys postarał się o klasycznego hattricka mocnym strzałem pokonując golkipera z Rudnika. Goście w tym czasie nie zagrozili bramce Ryczka. Zrobili to natomiast na początku drugiej połowy ale stojący już w bramce Raby, Włodarczyk nie dał się pokonać. Później padły kolejne gole. Po raz drugi tego dnia Kamil Grandys pokonał bramkarza gości strzałem z rzutu rożnego.

Piątą bramkę dla Raby zaliczył Konrad Kęsek po ładnej kiwce i strzale z bliskiej odległości. Szóste i siódme trafienie to gole Bartłomieja Wójtowicza. Co ciekawe przy jednym z nich asystę zaliczył... bramkarz Raby, Arek Włodarczyk.