statystyki szczegółowe

Aktualności

TRAMPKARZE I: Przy Podgórskiej Ładyga show!

• autor: RedakcjaKSR, 2017-09-07 20:38
Nie zwalniają tempa trampkarze Raby. Dziś na własnym obiekcie rozgromili ekipę z Tenczyna aż 7:1...

Początek spotkania był zaskakujący. Raba niemal w pierwszej swojej akcji ofensywnej zdobyła gola. Na raty golkipera gości pokonał Krystian Ładyga. Upłynęło zaledwie 180 sekund a przyjezdni przeprowadzili akcję po której było już 1:1. Później jednak uwidoczniła się przewaga Raby, czego efektem były kolejne gole. Jeszcze przed przerwą o hattricka postarał się, grający b.dobre zawody, Krystian Ładyga. Z goli cieszyli się także jego brat bliźniak, Kamil oraz Bartłomiej Budyn.

Druga połowa to również bramkowe akcje Raby i kolejne gole. Do siatki Topora trafili: Mateusz Kuc a także młodszy Kacper Woźniak, popisując się precyzyjnym strzałem w dalszy róg.

Jeszcze w pierwszej połowie groźnej kontuzji ręki doznał golkiper Raby, Kacper Kęsek, który musiał opuścić plac gry. W jego miejsce zameldował się Bartosz Kica, który z roli bramkarza wywiązał się znakomicie, zachowując czyste konto do końca zawodów! Za "Kęsa" trzymamy kciuki i liczymy na szybki powrót do zdrowia.

I-Liga Trampkarzy (myślenicko-wielicka), 07.09.2017 -
Raba Dobczyce - UKS Topór Tenczyn 7:1 (5:1)
gole: Krystian Ładyga x3, Kamil Ładyga, Bartłomiej Budyn, Mateusz Kuc, Kacper Woźniak ('04)

Raba: Kęsek - K.Mistarz, Kica, Gubała, Kornel Woźniak - Boczoń, K.Masełko, Kamil Ładyga, Flak, Budyn - Krystian Ładyga oraz Kuc, B.Masełko, Kacper Woźniak (03), Kacper Woźniak (04), K.Kania, R.Mistarz