ogółem: 6 219 810

SENIORZY Rezerwy: Ostre strzelanie z Grodziskiem

• autor: RedakcjaKSR, 2017-08-22 21:42
Osiem goli padło w starciu Raby II z ekipą z Raciechowic...
Niestety trwa czarna seria rezerw Raby. Tym razem nie sprostały one drużynie Grodziska Raciechowice ulegając 3:5. Fatalnie zagrana pierwsza połowa i strata aż czterech bramek nie pozwoliła na osiągnięcie korzystnego rezultatu.

Po zmianie stron drużyna biało - niebieskich wzięła się za odrabianie strat i trochę postraszyła rywala. Po jednej a akcji miejscowych w polu karnym został faulowany Szlósarczyk a skutecznym egzekutorem karnego okazał się Maciej Ślęczka. Kilka minut później ten sam zawodnik drugi raz ustawił piłkę na 11 metrze (faul na Rapaczu) jednak tym razem golkiper gości wyczuł jego intencje i sparował strzał.

W 65 minucie na strzał z prawej strony pola karnego zdecydował się Janusz Krawczyk i piłka drugi raz znalazła się w siatce gości. Ambitnie grający gospodarze w dalszym ciągu próbowali odrobić straty lecz po jednej z kontr Grodziska piłka po raz piąty znalazła się w bramce Raby. Ostatnie trafienie w tym meczu było dziełem Piotra Żuka, który ładnym strzałem z rzutu wolnego zdobył trzeciego gola.

Kolejną szansę na rehabilitację Raba II będzie miała w czwartek o godz. 18:00 w Myślenicach gdzie zagra z Duklą Bysina.