Aktualności

ORLIKI: Młodzieżowe derby dla Raby! (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2017-05-13 14:44
Dziś przed południem, na dobczyckim orliku, spotkali się chłopcy grający w myślenickiej Lidze Orlika...

Dziś przed południem, na dobczyckim orliku, spotkali się chłopcy grający w myślenickiej Lidze Orlika. Rywalem naszej pierwszej drużyny był zespół "zza miedzy", Futbol Brzączowice. Obie ekipy stworzyły bardzo ciekawe zawody w których nikt nogi nie odstawił, każdy chciał wygrać i co ważne każdy walczył fair! W pierwszej połowie padły dwa gole - pierwszego z nich zdobył Karol Zborowski, zaś na 2:0 dla Raby podwyższył Jakub Szczepański.

Po przerwie również działo się dużo pod obiema bramkami i gole padały po ładnych akcjach. Ostatecznie, te arcyciekawe zawody, zakończyły się sukcesem dla podopiecznych trenera Piotra Żuka, którzy triumfowali 3:2.

Zobacz zdjęcia z meczu - kliknij.

Myślenicka Liga Orlika, 13.05.2017 -
Raba I Dobczyce - Futbol Brzączowice 3:2 (2:0)
gole: Jakub Szczepański x2, Karol Zborowski

Raba: Paluch, Paweł Bętkowski - Piotr Bętkowski, Świetlik, Grabowski, Kania, Zborowski, Szczepański, Ścibor, Łętocha, Janeczek, Hyży.

_________________________________________________________________

Dużo goli padło także w starciu "dwójek". Raba II uległa ekipie Grodziska II Raciechowice 3:7 chociaż na początku drugiej połowy było 2:0 dla naszej drużyny! Osłabiona kadrowo nasza ekipa długo dzielnie walczyła ale ostatecznie to goście z Raciechowic cieszyli się z wygranej.

Raba II Dobczyce - Grodzisko II Raciechowice 3:7 (1:0)
dla Raby: Filip Czyż x2, Bartłomiej Szczepański

Raba II: Zbrożek - B.Szczepański, Piwowarczyk, Kobiałka, Sabała, Czyż