JUNIORZY: Rekordowa wygrana na Zarabiu! (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2017-05-07 13:20
Hokejowym zwycięstwem naszej drużyny zakończył się pojedynek ze Skalnikiem Trzemeśnia...

Spotkanie z uwagi na opady deszczu zostało przeniesione na sztuczną murawę do Myślenic. Tam nasza drużyna rozegrała koncertowe zawody, chociaż nadmienić trzeba o problemach kadrowych rywala, który do zawodów przystąpił w sile 10 graczy.

Mimo to początek był obiecujący dla Skalnika, bowiem to formalni gospodarze jako pierwsi zdobyli gola, po centrze z rzutu wolnego. Później jednak była już kanonada strzelecka podopiecznych trenera Grzegorza Turczy. Do remisu doprowadził Kamil Grandys, zaś później gola zdobył Kacper Węglarz a następnie obaj strzelcy podwoili swój dorobek, co sprawiło że do przerwy było 1:4.

Po zmianie stron goście z Dobczyc podkręcili tempo, co Skalnikowi zupełnie odebrało ochotę do gry. Efektem drugich 45 min było zwycięstwo 10:0 które sprawiło że zawody zakończyły się rzadko spotykanym wynikiem 14:1.

Cała drużyna Raby zaliczyła bardzo dobry występ a na szczególną uwagę zasługuje Kacper Węglarz, który grając jako lewy obrońca, zaliczył aż 4 trafienia w całym meczu! Ozdobą zawodów był zaś gol Kamila Grandysa na 10:1. Napastnik Raby przerzucił sobie efektownie piłkę nad obrońcą i po indywidualnej akcji wbił piłkę do siatki.

II-Liga Juniorów (PPN Myślenice), 06.05.2017 -
Skalnik Trzemeśnia - Raba Dobczyce 1:14 (1:4)
gole: Kamil Grandys x4, Kacper Węglarz x4, Filip Błaszczyk x2, Bartłomiej Wójtowicz x2, Krystian Kubiński, Konrad Kęsek.

Raba: Ryczek - Papież, Szewczyk, Kęsek, Węglarz - Błaszczyk, Starzak, Kubiński, P.Grandys - K.Grandys, Wójtowicz