Pucharowy mecz Raby NA ŻYWO w Polsacie Sport! akt.

• autor: RedakcjaKSR, 2017-04-01 08:48
Finałowe spotkanie rozgrywek o Puchar Polski w Podokręgu Myślenice będzie na żywo transmitowane w telewizji Polsat Sport...

Kapitalne informacje napłynęły do nas wczoraj drogą mailową. Otóż kilkanaście dni temu, Zarząd Klubu Sportowego Raba, wystosował do telewizji Polsat Sport specjalne pismo z zapytaniem o możliwość transmisji na żywo pucharowego meczu naszej drużyny z Pcimianką Pcim. Później sprawy potoczyły się nadspodziewanie szybko.

W minioną środę obiekt przy Podgórskiej wizytowała specjalna komisja, mająca na celu ocenić przydatność stadionu do transmisji. Jednym z delegatów był zastępca redaktora naczelnego Polsatu, Roman Kołtoń. Znany komentator już na wstępie zaznaczył - Mimo iż obiekt w Dobczycach nie ma specjalnej "dziupli" komentatorskiej, to jednak za pomocą specjalnego wysięgnika, najprawdopodobniej uda się przeprowadzić relację na żywo.

W piątkowe popołudnie wszystko zaś stało się jasne! Na klubowego maila dotarło oficjalne potwierdzenie z redakcji Polsat Sport, że reporterzy tej stacji zameldują się w środę 26 kwietnia przy Podgórskiej, by przeprowadzić relację na żywo z meczu Finałowego rozgrywek o Puchar Polski w Podokręgu Myślenice.

Jak czytamy w piśmie - (...) Zdecydowaliśmy się pozytywnie odpowiedzieć na pismo Państwa Klubu. Mamy na uwadze popularyzacje tych rozgrywek od szczebla regionalnego do centralnego, stąd też nasza obecność na meczu Raby z Pcimianką będzie widoczna. Transmisję przeprowadzą: redaktor Mateusz Borek oraz były zawodnik i trener Raby, Marek Motyka.

Będzie to więc historyczna, pierwsza transmisja na żywo ze stadionu w Dobczycach! Idealny prezent na 95-lecie Klubu.

Przypomnijmy, że mecz finałowy Pucharu Polski Podokręgu Myślenice rozegrany zostanie w środę 26 kwietnia o godz.16:30 w Dobczycach.

**** Aktualizacja (02.04.2017 godz.8:55)

Oczywiście informacja o transmisji na żywo z meczu Raby z Pcimianką miała charakter czysto zabawowy. 1 kwietnia ma swoje prawa ;)