Aktualności

SENIORZY: Hokejowy remis - debiutancki gol Kacpra Dudy!

• autor: RedakcjaKSR, 2017-02-14 08:09
Aż osiem goli padło w sparingowej potyczce Raby z Nadwiślanką Nowe Brzesko...

W pierwszej połowie drużyna Nadwiślanki nastawiła się typowo na grę z kontry i dała rozgrywać piłkę Rabie, jednak mimo optycznej przewagi, pierwsi na prowadzenie wyszli gracze z Nowego Brzeska, właśnie po szybko wyprowadzonej kontrze. Ekipa z Dobczyc miała kilka okazji do wyrównania, jednak udało to się dopiero po dobrze wykonanym rzucie karnym przez Macieja Wyrobę.

Raba atakowała natomiast Nadwiślanka odgryzała się dobrze wyprowadzanymi kontrami. Na 2:1 dla biało-niebieskich trafił Arkadiusz Dudek po akcji sam na sam, jednak tego wyniku nie udało się dowieźć do zakończenia pierwszej połowy i po 45 minutach było 2:2.

W II części sparingowego spotkania obraz gry nie uległ zmianie. Obie ekipy miały po kilka okazji do podwyższenia wyniku, jednak uczynił dopiero to dopiero Bartłomiej Idzi ładnym strzałem z pierwszej piłki sprzed pola karnego.

Na 4:2 podwyższył Kacper Duda. Swojego premierowego gola w seniorach strzelił po bardzo dobrym podaniu z głębi pola, kiedy to w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i pewnym lobem pokonał bramkarza Nadwiślanki. Niestety gościom udało się wyprowadzić jeszcze dwie zabójcze kontry, po których doprowadzili do remisu i  wynik do końca nie uległ już zmianie.

Kolejny test - mecz podopieczni trenera Żuka rozegrają w niedzielę 19 lutego w Myślenicach. Na sztucznej murawie o godz.18:00 Raba zmierzy się z Wrzosami Osieczany. Również w niedzielę (19.02.) nasza drużyna w godzinach porannych wystartuje w eliminacjach Memoriału im.Stacha Cichonia. Spotkania rozgrywane na hali widowiskowo - sportowej w Myślenicach rozpoczną się o godz.8:00. Poniżej rozpiska eliminacyjnej grupy w której wystąpi nasz zespół.