Przekaż 1% podatku Rabie Dobczyce!

• autor: RedakcjaKSR, 2018-02-22 15:40
Przyszedł czas rozliczenia podatku dochodowego za rok 2017...

Przy składaniu swojego zeznania PIT do Urzędu Skarbowego każdy może zdecydować, do kogo trafi 1% należnych fiskusowi pieniędzy. Warto w tym miejscu pamiętać, że nie jest to dodatkowe obciążenie dla podatnika, zaś stanowi tylko część tego co i tak Skarbowi Państwa się należy. Tak czy inaczej: przekażesz komuś swój 1% podatku czy nie, zapłacisz fiskusowi tyle samo.

Dlatego też w tym miejscu, za pośrednictwem naszej strony internetowej, zachęcamy Państwa do samodzielnego zdecydowania, co stanie się z częścią Twoich podatków. Jeśli Ty tego nie zrobisz - zdecydują za Ciebie urzędnicy. Stąd też gorąco zachęcamy wszystkich swoich kibiców i sympatyków do przekazywania 1% podatku na rzecz KS Raba Dobczyce.

Tradycyjnie już, pieniądze pozyskane tą drogą zostaną przeznaczone na funkcjonowanie naszych drużyn młodzieżowych - tj.juniorów, trampkarzy, sekcji siatkówki, młodzików, żaków, żaczków, skrzatów i skrzacików.

Ponieważ Klub Sportowy Raba Dobczyce nie jest organizacją pożytku publicznego, swój jeden procent dla Klubu można przekazać poprzez Fundację Studencką Młodzi - Młodym, wpisując w odpowiedniej rubryce formularza PIT: KSR 0000270261 z dopiskiem Cel Szczegółowy: KS RABA DOBCZYCE 2850

W poprzednich latach uzyskane pieniądze w ten sposób Klub przeznaczył m.in na wpisowe do rozgrywek młodzieżowych czy to na boiskach trawiastych czy turniejach halowych.

Wszystkim sympatykom biało-niebieskich, którzy zdecydowali się przekazać swój 1% podatku i wesprzeć działalność KS Raba serdecznie dziękujemy. Wszystkich zachęcamy do przyłączenia się do tej akcji!

I Ty możesz mieć swój realny udział w działalności Klubu!

Pamiętaj, przekazanie 1% podatku nie obciąża Cię finansowo!