Piłkarska Wigilia w Rabie Dobczyce (foto/video)

• autor: RedakcjaKSR, 2016-12-25 13:17
Byli i obecni piłkarze dobczyckiej Raby spotkali się w dzień Wigilii Bożego Narodzenia na corocznej, 29. już gierce piłkarskiej...

Boiskowe zmagania kończą piłkarski rok w Klubie z ul.Podgórskiej. Tuż po sportowej rywalizacji zawodnicy wraz z Zarządem zasiadają do wigilijnego stołu, łamiąc się opłatkiem i życząc sobie tego co w życiu sportowca zarówno amatorskiego jak i zawodowego jest najważniejsze - czyli zdrowia. Nie inaczej było w wigilijne popołudnie.

Zobacz krótki filmik video z piłkarskich zmagań Wigilijnych - kliknij.

Tym razem boiskowe zmagania w mini turnieju, w którym wzięły udział 4-zespoły złożone z zawodników biało-niebieskich, wygrała ekipa w składzie: Adrian Grandys - Sławomir Szlósarczyk, Radosław Hyży, Michał Ptak, Dawid Skiba, Damian Piwowarczyk, Janusz Krawczyk. Z byłych graczy dobczyckiego klubu, na świątecznej gierce stawili się tacy zawodnicy jak: Michał Zborowski (obecnie IV-ligowy Orzeł Piaski Wielkie) czy Dawid Skiba (aktualnie nie występujący nigdzie).

Na murawie dobczyckiego orlika zameldował się także wracający po ciężkiej kontuzji, bramkostrzelny napastnik Raby, Paweł Mróz. Rzecz jasna nie mogło również zabraknąć weterana klubowego, 49-letniego Janusza Krawczyka (obecnie kapitan B-klasowych Raby II) który może być wzorem dla młodszych, zaliczył bowiem wszystkie dotychczasowe Wigilijne grania!

Zobacz zdjęcia z Wigilijnego grania - kliknij.

Pozostałe trzy ekipy wystąpiły w następujących składach:

Kacper Duda - Krzysztof Budyn, Łukasz Ziemianin, Piotr Żuk, Karol Jelonek, Maciej Wyroba, Grzegorz Gorzkowski

Bartłomiej Idzi, Rafał Zborowski, Mateusz Ziemianin, Piotr Godula, Zbigniew Rapacz, Arkadiusz Dudek oraz Piotr Brytan
Michał Ruman - Bartłomiej Krawczyk, Bartłomiej Czarnota, Maciej Piwowarczyk, Paweł Mróz, Michał Zborowski, Patryk Kubacki