statystyki szczegółowe

Aktualności

SENIORZY Rezerwy: Po przerwie come back Raby II

• autor: RedakcjaKSR, 2016-10-24 11:02
Mimo iż po 45 min ekipa "dwójek" przegrywała 0:2 to jednak wywalczyła punkt z drużyną z Sieprawia...

Niedzielne spotkanie było ostatnim tej jesieni dla naszej drużyny. Zespół Raby II podejmował ekipę Karpat II Siepraw. Pierwszą połowę na swoją korzyść rozstrzygnęli goście, którzy po golach z 27 min i 39 prowadzili 2:0. Po przerwie gospodarze podkręcili tempo i zdołali wyrównać. Najpierw, kwadrans przed końcem, kontaktowe trafienie zaliczył Marek Brytan. Doświadczony obrońca pięknym strzałem z rzutu karnego - w stylu Alana Shearer'a pokonał golkipera Karpat.

Pięć minut przed zakończeniem zawodów do remisu doprowadził
Piotr Godula, który w zamieszaniu podbramkowym posłał piłkę do siatki. Obie ekipy chciały zainkasować komplet punktów, lecz do końca zawodów więcej goli nie odnotowano.

Warto również odnotować, że w 75 min na boisku, w barwach Raby, pojawił się Piotr Cheba. Dla popularnego "Dingosa" był to powrót do gry po kilkunastu latach rozbratu z Klubem z ul.Podgórskiej.

Ekipa Raby II zakończyła jesienne rozgrywki na 4.miejscu w tabeli Klasy B (Myślenice gr.II). Zespół z Dobczyc w ośmiu meczach zgromadził 9 punktów i legitymuje się bilansem bramkowym 27:25. Na czele tabeli zespół Gościbi II Sułkowice.