TRAMPKARZE: Dwa zwycięstwa na początek sezonu (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2016-09-13 10:14
Udanie w rundę jesienną weszli podopieczni trenera Dawida Sudera...

Nowy sezon w drużynie trampkarzy to spora ilość zmian. Pierwsza z nich to zmiana trenera. Szkoleniowcem tej ekipy został Dawid Suder, który zastąpił Karola Jelonka. Również roszady nastąpiły w kadrze, bowiem ekipę opuściło liczne grono zawodników z rocznika 2001, lecz w ich miejsce przybyli gracze z rocznika 2003. Odmieniona ekipa trampkarzy przygotowania do sezonu zaczęła bardzo wcześnie. Nim wybrzmiał pierwszy gwizdek z meczu ligowym, młodzi piłkarze rozegrali parę meczów sparingowych. Rywalami byli: Karpaty Siepraw, Grodzisko Raciechowice, Górnik Wieliczka a także Pcimianka Pcim.

Kontrolne spotkania wykrystalizowały ciekawy zespół, który w nowym sezonie chce walczyć o wysokie lokaty. Już premierowe mecze ligowe pokazały, że w drużynie dżemie spory potencjał.

Na "dzień dobry" w nowej kampanii rywalem byli gracze UKS-u Trójka Myślenice. Spotkanie to zdecydowanie wygrali gracze Raby, który urządzając sobie prawdziwy festiwal strzelecki, zaaplikowali gościom aż 13 goli! Nie tracąc przy tam ani jednego. Popisy strzeleckie rozłożyły się na sześciu zawodników. Po cztery gole zaliczyli Wiktor Błaszczyk oraz Filip Widła. Dwa trafienia zapisał Kacper Woźniak, zaś po razie strzelili: Patryk Włódyka i bracia bliźniacy Krystian i Kamil Ładyga.

Po piątkowym "spacerku" w poniedziałkowe popołudnie Raba mierzyła się z Karpatami Siepraw. Rywal postawił już dużo wyżej poprzeczkę, lecz i tak górą w tym starciu była "kapela" trenera Sudera. Wynik meczu w 15 min otworzył Patryk Włódyka, wykorzystując sytuacje sam na sam. Zaraz potem faulowany w polu karnym był Błaszczyk i rozjemca zarządził rzut karny. Z 11m wysoko przestrzelił Kacper Kasprzyk. Jak strzelać karne pokazali tuż przed przerwą goście z Sieprawia. Faulowany w polu karnym był jeden z graczy Karpat i decyzja mogła być tylko jedna - kolejna jedenastka. Tym razem górą gracz Karpat.

Zobacz zdjęcia z meczu z Karpatami - kliknij.

Po przerwie gospodarze jeszcze mocnej podkręcili tempo i na efekty nie trzeba było długo czekać. Zespołowe i przyjemne dla oka akcje przyniosły dwa gole Kamila Ładygi i mecz zakończył się zwycięstwem Raby 3:1.

II-Liga Trampkarzy, 09.09.2016 -
Raba Dobczyce - UKS Trójka Myślenice 13:0
Wiktor Błaszczyk x4, Filip Widła x4, Kacper Woźniak x2, Patryk Włódyka, Kamil Ładyga, Krystian Ładyga

II-Liga Trampkarzy, 12.09.2016 -