MŁODZIKI: Wystartował nowy sezon ligowy!

• autor: RedakcjaKSR, 2016-08-28 20:03
Okres wakacji zbliża się ku końcowy - w związku w tym rozgrywki wznowiły kolejne drużyny młodzieżowe...

Po tym jak w połowie sierpnia wystartowała liga juniorów, tym razem jako drudzy do jesiennej kampanii przystąpili chłopcy z młodzików. Swoje pierwsze pojedynki mają za sobą chłopcy z rocznika 2004 i 2005 prowadzeni przez trenera Piotra Wojtana. Na inaugurację sezonu 2016/2017 Raba III mierzyła się przy Podgórskiej z LKS-em Mogilany. Szalony mecz, obfitujący w całą masę zwrotów akcji a także kapitalnych goli zakończył się hokejowym wynikiem 6:5 dla Raby. Hattricka w tym pojedynku ustrzelił Karol Kudlik (na zdjęciu poniżej), zaś pozostałe gole dołożyli: Kuba Stasiak (2) oraz Kacper Pudlik.

Drugi mecz, który rozegrali chłopcy z młodzików był potyczką z rówieśnikami z Trójki Myślenice. W meczu tym również nie zabrakło goli i ciekawej gry. Tym razem jednak to goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę wygrywając 4:3.

W miniony piątek zaś Raba III udała się do Ochojna by zmierzyć siły z tamtejszą Akademią, prowadzoną przez trenera Wojciecha Stawowego. Gospodarze tego meczu okazali się zdecydowanie lepsi triumfując 9:3. W tym meczu znów z dobrej strony pokazali się Karol Kudlik i Kacper Pudlik, którzy podzielili się łupem bramkowym, strzelając odpowiednio dwa i jednego gola.

Na inaugurację nowego sezonu wciąż czekają chłopcy z Raby I. Podopieczni trenera Dawida Papieża swój pierwszy mecz ligowy mieli rozegrać w miniony weekend, lecz z uwagi na prośbę rywala - Dalinu Myślenice - zawody te zostały przełożone. Zespół w ostatnich dniach rozegrał za to dwa mecz kontrolne, pokonując przy Podgórskiej rówieśników z Gdovii Gdów oraz Orlików/Orła Myślenice.

III-Liga Młodzików PPN Myślenice, 23.08.2016 -
Raba III Dobczyce - LKS Mogilany 6:5