Wakacje z Piłką Subregion Kraków: Raba tuż za podium

• autor: RedakcjaKSR, 2016-08-16 09:01
Na czwartym miejscu swój tegoroczny udział w letnim turnieju zakończyli nasi zawodnicy z rocznika 2003...

Dobczycka ekipa po zwycięstwach w Gminnych oraz Powiatowych Turniejach udała się tym razem na obiekt WLKS-u Krakus Swoszowice. Tam bowiem rozegrano Turniej Finałowy Subregionu Krakowskiego turnieju Wakacje z Piłką Nożną.

Podopieczni trenera Dawida Sudera mierzyli się w grupie z ekipami Złomexu Branice, Grodziska Raciechowice oraz AP Gołcza. W pierwszym pojedynku Raba zdecydowanie ograła Braniczan, pokonując ich aż 5:0. Kolejne zawody nie były już takie łatwe, bowiem biało-niebieskim przyszło mierzyć się z Grodziskiem Raciechowice. Rywale okazali się być lepsi o jednego gola i zwyciężyli 2:1.

W ostatnim meczu grupowym Raba, mimo kilku okazji bramkowych zremisowała 0:0 z AP Gołcza. Mimo straty punktów nasz zespół awansował do grona półfinalistów, gdzie na ekipę z Dobczyc czekał już Lotnik Kryspinów. Przeciwnik ten okazał się być poza zasięgiem naszych piłkarzy i zdecydowanie wygrał 4:0, zostając później triumfatorem całego Turnieju!

Po odpadnięciu w półfinale zawodnicy Raby rywalizowali o miejsca 4-6. Tam przeciwnikami byli reprezentanci powiatu Bocheńskiego: Borek oraz Trzciana. Oba teamy musiały uznać wyższość naszej ekipy, która pokonała ich odpowiednio 5:1 i 4:1.

Wyniki meczów Raby: (faza grupowa)
Raba - Złomex Branice 5:0
Grodzisko Raciechowice - Raba 2:1
Raba - AP Gołcza 0:0

Półfinał:
Lotnik Kryspinów - Raba 4:0

Mecze o miejsca 4-6:
Raba - Borek k.Bochni 5:1
Trzciana - Raba 1:4

Zespół Raby wystąpił w Swoszowicach w składzie: Kacper Kęsek - Karol Mistarz, Bartosz Kica, Kornel Woźniak, Kamil Ładyga, Krystian Ładyga, Krystian Flak, Alan Boczoń.

fot.lotnik.futbolowo.pl