JUNIORZY: Zwycięski koniec sezonu

• autor: RedakcjaKSR, 2016-06-27 18:46
W ostatnim spotkaniu ligowej kampanii 2015/2016 zespół Raby ograł rówieśników z Dziecanovii...

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się w iście afrykańskim upale. Co więcej, arbiter po 25 min gry zarządził nawet przerwę na uzupełnienie płynów. Już pod koniec pierwszej części gry zaczął padać drobny deszcz, zaś po przerwie rozpętała się prawdziwa ulewa. Nie przeszkodziło to jednak rozegrać ostatniej serii gier w II-Lidze Myślenickiej Juniorów.

W takich strugach deszczu kończono niedzielny mecz Raby z Dziecanovią.

Pierwszą bramkę dla Raby zdobył Kamil Żak, celnie strzelając z okolic pola karnego. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Patryk Kubacki, który nie zmarnował okazji sam na sam. Zaraz potem było 3:0 kiedy to znów do siatki gości trafił Kamil Żak. Wynik meczu ustalił... bramkarz Raby, Adrian Grandys, który swojego vis a vis pokonał z rzutu karnego. Warto odnotować, że każda z bramek została uwieńczona kolejną, efektowną "cieszynką" - rodem z serwisów internetowych.

Wczorajszy mecz z Dziecanovią był pożegnalnym występem dla piątki zawodników z rocznika '97 która wraz z końcem sezonu kończy występy w tej kategorii wiekowej. Adrian Grandys, Mateusz Sabała, Sebastian Daniel, Patryk Kubacki oraz dotychczasowy kapitan drużyny, Mateusz Ziemianin otrzymali pamiątkowe tablo, w podziękowaniu z juniorskie występy w barwach Raby.

Nim jeszcze odbył się niedzielny mecz, w ubiegły poniedziałek nasza drużyna uległa w Myślenicach tamtejszej drużynie Orła 4:1. Jedynego gola zdobył Radosław Hyży.

Zespół Juniorów Raby kończy sezon II-ligowy na 7.miejscu w tabeli. Podsumowanie sezonu tradycyjnie już niebawem.

II-liga Juniorów (PPN Myślenice), 26.06.2016 -
Raba Dobczyce - Dziecanovia Dziekanowice 4:0 (1:0)
Kamil Żak 38, 56, Patryk Kubacki 50, Adrian Grandys 70 (k)

Sędziował: Bartosz Pawlik (KS Myślenice)