dzisiaj: 1191, wczoraj: 793
ogółem: 6 220 357

SENIORZY Rezerwy: Kolorowy mecz z Sokołem

• autor: RedakcjaKSR, 2016-06-13 10:37
W sobotnie popołudnie na bardzo dobrze przygotowanej murawie w Winiarach swój mecz rozgrywali zawodnicy Raby II. Ich przeciwnikiem był sąsiadujący w tabeli Sokół Borzęta...
Już w pierwszych minutach meczu po podaniu Barana i celnym strzale Brytana na prowadzenie wyszli goście. Po upływie kwadransa pięknym uderzeniem z 15 metrów popisał się Piotr Żuk podwyższając prowadzenie. Podrażnieni tym faktem gospodarze dopiero od 40 minuty rozpoczęli szturm na bramkę rywali. Na efekt nie trzeba było długo czekać bo po jednej z wrzutek niefortunnie interweniował kapitan biało-niebieskich, który skierował piłkę do własnej bramki. To zdecydowanie dodało skrzydeł graczom z Borzęty, którzy trafili jeszcze w poprzeczkę oraz świetną interwencją popisał się Ryczek.

Po zmianie stron dominacja należała już tylko do graczy Raby. Po dwóch trafieniach Brytana i jednym Rapacza wynik szybko zmienił się na 1:5. Oprócz tego gracze rezerw zmarnowali kilka wyśmienitych okazji. Sokół stać było na jeszcze jedną bramkę, którą zdobył po dobrze wyprowadzonej kontrze. Obie ekipy kończyły zawody w "9. Arbiter bowiem pokazał aż cztery (!) czerwone kartki - co ciekawe wszystkie w tej samej minucie.

Podopieczni trenera Wyroby zanotowali zdecydowanie najlepszy występ w tej rundzie, dzięki czemu czwarte zwycięstwo pod rząd stało się faktem. Można tylko żałować, że sezon dobiega końca i ostatni mecz drużyna Raby II rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 przy Podgórskiej. Przeciwnikiem będą rezerwy Karpat Siepraw.