Zapraszamy na kolejną Wycieczkę Klubową! (12.06.2016)

• autor: RedakcjaKSR, 2016-05-11 10:45

Po ostatnich, udanych wojażach do Inwałdu i Rudy Śląskiej ruszamy z kolejnymi wyprawami w Polskę. Tym razem zachęcamy do wyjazdu do Parku Narodowego Gór Stołowych w miejscowości Kudowa Zdrój...

Tam będzie można z bliska przekonać się o fenomenie Błędnych Skał, wytworzonymi wskutek wietrzenia piaskowca. Błędne Skały to labirynt szczelin i zaułków, niekiedy niezwykle wąskich, oddzielających bloki skalne kilkunastometrowej wysokości. Całość ma powierzchnię ok. 22 ha, znajduje się na wysokości 853m n.p.m. i położony jest na obszarze Parku Narodowego Gór Stołowych.

Po górskich wędrówkach nastąpi zasłużony obiad, po czym udamy się do miejscowego Parku Wodnego "Zielona wySPA". Tam do naszej dyspozycji będą: basen sportowy z licznymi podwodnymi hydromasażami, basen z gejzerami wodnymi, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą i licznymi atrakcjami, jacuzzi, zjeżdżalnia o długości 40m a także prysznic wrażeń.

Generalnie, tego ostatniego - czyli wrażeń - zapewne nie zabraknie podczas całej wyprawy. Start całej eskapady planujemy na niedzielę 12 czerwca br. Wyjazd o godz.5:00 z pod stadionu KS Raba. Koszt wycieczki: 130 zł. W cenie: przejazd wygodnym autokarem (z TV itp), śniadanie, obiad, kolacja, napoje, słodycze, wstęp na Błędne Skały, przewodnik, a także wstęp na Park Wodny.

Serdecznie zapraszamy. Zapisy pod nr.tel. 888-512-630 (p.Ewelina Cygan-Korecka)