SENIORZY: Podział punktów z beniaminkiem (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2016-05-08 08:13
Remisem 1:1 zakończył się wczorajszy pojedynek Raby z Tempem Rzeszotary...

Mecz czołowych drużyn tej grupy Klasy Okręgowej Raba rozpoczęła w optymalnym składzie i bez większych roszad. Wśród gości zaś brakowało aż trzech podstawowych zawodników, których z gry wyeliminował nadmiar żółtych kartek.

Początek zawodów był dość szybki i mógł się podobać. Gospodarze ruszyli do ofensywnych ataków, goście natomiast swoich szans szukali po kontrach. Po jednej z nich powinni nawet objąć prowadzenie, kiedy to pojedynek sam na sam z bramkarzem Raby zmarnował M.Kuc.

Zobacz zdjęcia z meczu - kliknij.

Chwilę po tej akcji miejscowi odpowiedzieli... golem. Z rzutu wolnego z ok 18-20m uderzył Dudek i futbolówka tuż przy słupku wylądowała w siatce. 180 sekund później znów groźnie skontrowali goście. Tym razem oko w oko z Rumanem stanął Sz.Pamuła ale po raz kolejny górą był doświadczony golkiper Raby.

W 38 min gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Dudek i piłka ostemplowała słupek.

W drugiej połowie, w bramce drużyny z Dobczyc pojawił się Grandys, zastępując kontuzjowanego Rumana. Młody golkiper nie zdołał zachować czystego konta, bowiem goście w 70 min zdobyli wyrównującego gola, po przebojowej akcji M.Kuca. Piłka po jego strzale odbiła się od wewnętrznej strony słupka i wylądowała w sieci.

Końcówka spotkania to ataki jednych i drugich w celu wywalczenia kompletu punktów. Nic z tego jednak nie wyszło i po 94 min gry arbiter z Krakowa zakończył zawody.

W 21.kolejce nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Targowianką Targowisko. Mecz ten rozegrany zostanie w niedzielę 15 maja o godz.18:00.

Klasa Okręgowa (Kraków III), 07.05.2016 -
Raba Dobczyce - Tempo Rzeszotary 1:1 (1:0)
Arkadiusz Dudek 20 - Marek Kuc 70

Sędziowali: Rafał Pąchalski oraz Łukasz Chowaniec i Jakub Boligłowa