dzisiaj: 110, wczoraj: 212
ogółem: 6 210 565

Orliki Raby jak ŁKS - rycerzami wiosny!

• autor: RedakcjaKSR, 2016-05-06 08:21
Takiej passy nie było już dawno. Nasza pierwsza drużyna wygrała czwarty kolejny mecz z rzędu...

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej myślenickiej Ligi Orlika, drużyna Raby I podejmowała ekipę Karpat Siepraw. Podopieczni Tomasza Susia znów okazali się lepsi wygrywając całe zawody w stosunku 7:2. Oprócz goli etatowych strzelców w drużynie - tzn. Kuby Stasiaka (kolejny hattrick) oraz Mateusza Gubały (dwa trafienia) i Szymka Stocha (jeden gol) swoje premierowe trafienie w lidze zaliczył Michał Cholewa. Popularny "Misiek" swojego gola zaliczył kilka minut przed końcem spotkania a radość po zdobytym golu - BEZCENNA! :)

Zobacz zdjęcia z obu sobotnich meczów - kliknij.

Po zakończeniu meczu Raby I swój pojedynek rozpoczęli chłopcy z "dwójek". Ekipa z rocznika 2006 rywalizowała z FA Tokarnia. Początek spotkania idealnie ułożył się dla gości, którzy po 4 min gry prowadzili 2:0. Z czasem jednak do głosu doszli chłopcy z Raby i byli blisko remisu. Niestety jednak udało się zdobyć tylko jednego gola - trafił po raz kolejny kapitan, Kuba Szczepański - i to przyjezdni cieszyli się ze zwycięstwa.

Liga Orlika, gr.A, 30.04.2016 -
Raba I Dobczyce - Karpaty Siepraw 7:2
gole: Jakub Stasiak x3, Mateusz Gubała x2, Szymon Stoch, Michał Cholewa

Liga Orlika, gr.B, 30.04.2016 -
Raba II Dobczyce - FA Tokarnia 1:2
gol: Jakub Szczepański

Teraz drużyny Orlików czeka krótka przerwa, bowiem w najbliższy weekend tj 7/8 maja nie rozgrywane są ani mecze ligowe ani w Deichmann Minimistrzostwach.

Kolejne ligowe boje nasi młodzi piłkarze rozegrają w sobotę 14 maja na orliku w Dobczycach. Rywalem Raby I (godz.9:00) będzie Dalin II. Raba II natomiast o 10:15 podejmie Orla I Myślenice.