ogółem: 6 211 789

SENIORZY Rezerwy: Nieudana pogoń za Grodziskiem

• autor: RedakcjaKSR, 2016-05-03 14:48
Bez punktów wrócili z Raciechowic gracze Raby II...

Niedzielny mecz dobrze zaczęli gospodarze. Podopieczni trenera Dawida Sudera na przerwę zeszli prowadząc 2:0. Dwukrotnie Adriana Grandysa pokonał Kamil Łysek. Po zmianie stron goście z Dobczyc zabrali się do odrabiania strat. W przeciągu zaledwie dwóch minut (!), po trafieniach Rapacza i Szlósarczyka zrobiło się 2:2. Niestety jednak chwilę potem Grodzisko znów wyszło na prowadzenie. Tym razem z rzutu wolnego golkipera Raby pokonał Budyn, zaś kwadrans przed końcem wynik ustalił Spytek.

W 80 min zawodów na murawie w barwach Raby zameldował się Mateusz Madej, dla którego był to debiut w oficjalnym meczu ligowym w Klasie B.

Kolejna kolejka gier już w najbliższą niedzielę 8 maja. O godz.16:00 przy Podgórskiej Raba II ugości zdecydowanego lidera rozgrywek - Beskid Tokarnia.