JUNIORZY: Wicher skontrował Rabę

• autor: RedakcjaKSR, 2016-04-25 16:58
W drugim meczu rundy wiosennej nasi juniorzy ponieśli dość niespodziewaną porażkę...

Początek zawodów był obiecujący dla Raby. Po szybkiej, zespołowej akcji futbolówkę w bramce już w 3 min ulokował Radosław Hyży. W kolejnych minutach padły kolejne gole dla gospodarzy, ale za każdym razem arbiter odgwizdywał pozycję spalone strzelców goli. Pod koniec premierowej części gry obudzili się goście i parę razy postraszyli Włodarczyka. Ofensywne zapędy przeciwników przyniosły im gola trzy minuty przed przerwą, kiedy ich gracz popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego.

Po przerwie podopieczni Karola Jelonka rzucili się do ataków, by szybko znów objąć prowadzenie. Sporo zamieszania na murawie wprowadził rezerwowy Ciask, który dwukrotnie "wycięty" został w polu karnym, lecz gwizdek arbitra za każdym razem milczał. Goście ze Stróży nic sobie z tego nie robiąc wyprowadzili dwie zabójczo skuteczne kontry, po których dwukrotnie ulokowali piłkę w bramce. Raba mimo ataków do końcowego gwizdka nie zdołała zmniejszyć rozmiarów porażki.

Kolejny pojedynek naszej ekipy to debry Gminy Dobczyce. W niedzielę 1 maja o godz.17:00 Raba zmierzy się w Kornatce z tamtejszą Rokitą.

II-Liga Juniorów (Myślenice), 24.04.2016  -
Raba Dobczyce - Wicher Stróża 1:3 (1:1)
dla Raby: Radosław Hyży

Czerwona kartka: (R): Jakub Żak 90 - akcja ratunkowa