Sparingowe remisy Juniorów i Seniorów Rezerw

• autor: RedakcjaKSR, 2016-03-10 15:19
Dwa pierwsze mecze kontrolne mają za sobą zawodnicy młodzieżowej ekipy oraz drugiej seniorskiej...

Oba spotkania rozegrane zostały na sztucznej murawie w Myślenicach. Najpierw rywalizowali juniorzy, których przeciwnikiem była ekipa rówieśników z miejscowego Orła. Spotkanie obfitowało w dużą liczbę goli i zakończyło się hokejowym remisem 3:3. Dwa trafienia dla Raby zaliczył Radosław Hyży, zaś jednego gola dołożył Krzysztof Miętus.

Kolejny test mecz juniorów już w najbliższą sobotę (12.03.br). Również na sztucznym boisku w Myślenicach - o godz.10:30 - Raba zmierzy się z juniorami młodszymi Dalinu.

Po zakończeniu sparingu grupy młodszej, do gry przystąpili zawodnicy Raby II. Rywalem naszego B-klasowego teamu był inny zespół z tej klasy rozgrywkowej, Cyrhla Krzczonów. Grający pod wodzą nowego trenera zawodnicy z Dobczyc do przerwy przegrywali 0:2. Po zmianie stron do siatki Cyrhli trafili Janusz Krawczyk i Maciej Ślęczka, wobec czego spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Na najbliższa niedzielę tj.13.03 ekipa Raby II poszukuje sparingowego rywala. Chętne zespoły proszone są o kontakt pod nr.tel. 501 708 055

Informujemy również, że najbliższe spotkanie sparingowe pierwszej drużyny seniorów rozegrane zostanie w sobotę 12 marca na boisku w Winiarach. O godz.12:30 Raba zmierzy się z występującym w Klasie Okręgowej (Kraków II) Podgórzem Kraków.

Mecz sparingowy, 06.03.2016 - sztuczne boisko w Myślenicach
Raba II Dobczyce - Cyrhla Krzczonów 2:2 (0:2)
gole: Maciej Ślęczka oraz Janusz Krawczyk

Raba II: Adrian Grandys - Paweł Baran, Piotr Godula, Mateusz Żuławiński, Rafał Trychta - Janusz Krawczyk, Tomasz Suś, Zbigniew Rapacz, Michał Leśniak - Maciej Ślęczka, Tomasz Michura oraz Andrzej Szczeciński, Piotr Wierzba, Dawid Wyroba